یس کپیتال؛ کلاهبرداری تحت پوشش شرکت هایپ!!

یس کپیتال؛ کلاهبرداری تحت پوشش شرکت هایپ!!
تاريخ:پانزدهم دی 1398 ساعت 16:01   |   کد : 40796
بررسی های به عمل آمده در فضای مجازی نشان می دهد شرکت کلاهبرداری به نام یس کپیتال در حال جذب سرمایه است.
اختصاصی ایران هشدار- بررسی های به عمل آمده در فضای مجازی نشان می دهد شرکتی به نام یس کپیتال به آدرس yesss.cc با ادعای سرمایه گذاری در بازار فارکس، کالا، سهام، بورس اوراق بهادار و ارز در حال جذب سرمایه است. این شرکت با مرکزیت انگلستان فعالیت می نماید و حدود چهارسال از فعالیت آن می گذرد. یس کپیتال علاوه بر ادعای پرداخت سود روزانه 0.8 تا 17 درصد برای سرمایه گذاری هایی که محل مصرف آن مشخص نیست، اقدام به تعیین سود سرمایه گذاری برای اشخاصی که اعضاء جدید جذب نمایند نیز کرده است. بدین شکل که پاداش زیرمجموعه گیری در سطح اول  . زیرمجموعه، با توجه به طرحی که شخص معرفی شده انتخاب خواهد کرد، بین 1 تا 17 درصد مبلغ سرمایه گذاری وی خواهد بود.
در این سایت واحدهای پولی مورد پذیرش پرفکت مانی، پاییر، بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و دش معرفی شده است.
بررسی اطلاعات دامنه سایت یس کپیتال نشان می دهد که سرور سایت در کشور بلیز قرار دارد و شخصی به نام لوی دیویدسون که در لندن اقامت دارد آن را به ثبت رسانده است. اطلاعات الکسا نیز حاکی از افزایش تعداد مخاطبین سایت است و در این بین بیشترین میزان بازدید از سایت یعنی 16% از مجموع کل بازدیدها از ایران انجام می شود. همچنین بر طبق اعلام سایت، نمایندگان این شرکت در کش.ور ما حدود پنجاه نفر هستند. 
تبلیغ پرداخت سودهای نامتعارف، روشن نبودن طرح اقتصادی و پرداخت پورسانت در ازاء تشکیل زنجیره انسانی نشان از کلاهبرداری بودن سایت مذکور دارد.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.