تاريخ:يازدهم ارديبهشت 1401 ساعت 11:26
کد : 42301

از ترونر و رمزارز جعلی آن چه می دانید؟

از ترونر و رمزارز جعلی آن چه می دانید؟

اختصاصی ایران هشدار- پیرو سؤالات مکرر کاربران در این گزارش به بررسی شرکتی با نام ترونر به آدرس وب سایت 8trx8.com می پردازیم.

این شرکت مدتی است با تبلیغات در فضای مجازی مدعی شده در حال راه اندازی بزرگترین مزرعه استخراج ارز دیجیتال در ایران است و کاربران با خرید توکن ارائه شده می توانند در این سرمایه گذاری شریک شده و سود روزانه از 5 تا 10 درصد دریافت نمایند.

در طرح ارائه شده توسط ترونر، هر فرد با خرید 300 ترون دارای 5000 رمزارز  ERE خواهد شد، که این توکن تا 6 ماه قابل برداشت نخواهد بود. بررسی ها نشان می دهد توکن معرفی شده نمی تواند وجود خارجی داشته باشد چراکه فاقد سپیدنامه و وب سایت رسمی است.

این شرکت در حالی ادعای سرمایه گذاری در مزارع استخراج و پرداخت سود ثابت ماهیانه را دارد که هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با مکان فعالیت، نوع دستگاه های مورد استفاده و حتی میزان سرمایه لازم برای سرمایه گذاری را ارائه نکرده است.

همچنین هویت مالکین شرکت و مدیران وب سایت آن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

چگونه می توان به شرکتی که نه مجوزی ارائه کرده و نه اطلاعات موثقی از مالکین و نحوه فعالیت آن وجود دارد، اعتماد کرد. جدای از شبهات مطرح شده نحوه تبلیغات و وعده های داده شده توسط مبلغین شرکت نیز یادآور شگرد مورداستفاده توسط طرح های پانزی است؛ ادعاهای تکراری درآمدهای نجومی  و پرداخت سودهای ثابت در شرایط نابسامان بازارهای مالی!!

 


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42301
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی