تاريخ:سی ام آذر 1401 ساعت 09:10
کد : 42410

پروژه کلاهبرداری به نام استریوم

پروژه کلاهبرداری به نام استریوم
اختصاصی ایران هشدار- سایت استریوم به آدرس وب سایت asterium.club با ادعای خرید و فروش رمز ارز در حال جذب سرمایه کاربران ایرانی است.
 
استریوم در وب سایتش خود را یک شرکت سرمایه گذاری معرفی  و مدعی شده سرمایه کاربران را به عنوان پشتوانه مالی به صندوق صرافی شرکت منتقل و با خرید و فروش رمزارز به آنها سود پرداخت می نماید. این شرکت همچنین مدعی است که دارای تیم معاملاتی حرفه ای بوده و در معاملات انجام گرفته 50 درصد سهم معاملات، 45 درصد سهم سرمایه گذاران و 5 درصد سهم شرکت است.

در وب سایت استریوم طرح درآمدی ارائه نشده اما وعده پرداخت سودهای روزانه از 0.65 درصد تا 0.95 درصد بنا بر مبالغ سرمایه گذاری داده شده است. درواقع طبق ادعا افراد با مبالغ سرمایه گذاری بالاتر سود بیشتری دریافت می کنند و این میزان تا 200 درصد قابل پیش بینی است.

نکته قابل تأمل در این وب سایت در نظر گرفتن پاداش عضوگیری به منظور افزایش جذب سپرده است. این پاداش تا 7 سطح و از مبالغ 0.5 تا 25 درصد تعیین شده است.

از مجموع ادعاهای وب سایت نکات زیر در رابطه با عملکرد شرکت برداشت می شود:

- این شرکت طراحی وب سایتش را به گونه ای انجام داده که در ذهن مخاطبان به عنوان شرکتی معتبر و بین المللی به نظر برسد در حالی که نه مجوزی برای جذب سرمایه خود ارائه کرده و نه مستنداتی از فعالیت های اقتصادی که مدعی آن شده. حتی اطلاعات شفافی از هویت مالکان این شرکت نیز در دسترس قرار نگرفته است.

- پرداخت سود 200 درصدی در حالی توسط شرکت مطرح شده که دستیابی به چنین سودی از نظر وضعیت بازار سرمایه و بازدهی فعالیت های اقتصادی، غیرمنطقی و نامعقول است.

- پرداخت پورسانت معرفی سرمایه گذار که با هدف افزایش جذب سپرده صورت می گیرد،  بخشی دیگر از فعالیت مجرمانه شرکت است که گویای پانزی بودن طرح آن است.

مجموع تمامی این اقدامات احتمال پانزی بودن طرح این شرکت را قوت بخشیده و لزوم خودداری از سرمایه گذاری در آن را مطرح می نماید.http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42410
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی