تاريخ:پنجم دی 1401 ساعت 12:46
کد : 42417

سرمایه گذاری در رزلت آری یا نه؟

سرمایه گذاری در رزلت آری یا نه؟
اختصاصی ایران هشدار- رزلت به آدرس وب سایت Rezlet.com؛ یکی دیگر از شرکت هایی است که با عنوان سرمایه گذاری در حوزه رمزارزها، در حال جذب سپرده کاربران ایرانی است. 
 
بررسی روند فعالیت شرکت در سه حوزه ارائه مجوز، مدل درآمدزایی و اطلاعات هویتی این شرکت را در رسته طرح های پرریسک سرمایه گذاری قرار داده و لزوم خودداری از سپرده گذاری در آن را مطرح می نماید. اما دلایل صدور پیام هشداری در رابطه با فعالیت در این شرکت چیست؟

- رزلت مدعی اعتبار و اصالت در فعالیت است در حالی که مجوزی برای جذب سرمایه و مستنداتی دال بر فعالیت مولد اقتصادی که مدعی آن شده ارائه نکرده است.
 
- در مدل درآمدزایی شرکت چندین طرح درآمدی با شرایط اغواکننده ارائه شده که افراد در سطوح متفاوت درآمدی را تحریک به سرمایه گذاری می نماید. در این طرح ها میزان سرمایه گذاری از 10 دلار تا 40 هزار دلار  تعیین شده است. برخی از طرح ها پرداخت سود به صورت روزانه و برخی در پایان دوره وعده داده شده است؛ همچنین مبلغ سود تعیین شده بنا بر میزان سرمایه گذاری از 2.1 درصد تا 500 درصد متغیر است، مبالغی که با توجه به شرایط حاکم بر بازارهای سرمایه به نظر نامعقول است. نکته مهم  در درآمدازیی شرکت قرار دادن پاداش عضوگیری تا سه سطح و به ترتیب به میزان 2،1 و 7 درصد است. کاربران در این شرکت بدون سپرده فعال هم می توانند جذب مجموعه انجام دهند و پاداش دریافت کنند. این اقدام نشان دهنده تمرکز شرکت بر عضوگیری و درآمدزایی به این شیوه است یعنی دقیقاً همان شگردی که در طرح های پانزی حاکم است.

- یکی دیگر از نکات هشداردهنده در رابطه با این شرکت عدم ارائه اطلاعات هویتی مالکین شرکت و وب سایت است. 

عدم ارائه مجوز فعالیت، ادعای کسب درآمدهای دلاری و سودهای غیرمعقول و ارائه پاداش های عضوگیری از مشخصات اصلی طرح های پانزی جذب سرمایه است یعنی همان چیزی که در عملکرد این شرکت قابل مشاهده است.


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42417
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی