مصاحبه
رضا الفت نسب از راه اندازی دو پویش جدید برای خرید از خانه و ارائه خدمات به کسب و کارهای آفلاین خبر داد.
کلاهبرداری کارت به کارت به این صورت اتفاق می‌افتد که افراد کلاهبردار به مردم زنگ می‌زنند و می‌گویند جایزه برنده شده‌اید و با تطمیع و حیله‌های مختلف، آن‌ها را به پای خودپرداز می‌کشانند. به عنوان مثال می‌گویند: «سفر زیارتی کربلا برنده شده‌اید؛ پول سفر را نقدی می‌خواهید یا اینکه شما را به کربلا بفرستیم؟

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام کرد: نه تنها توئیتر و یوتیوب رفع فیلتر نخواهند شد، بلکه در آستانه ورود به سال 1397, اتفاق نظر بی نظیری بین مسئولین برای قطع تسلط و نفوذ دشمن برفضای مجازی کشور ایجاد شده است.

 

اتحادیه کشوری با رایزنی های اتاق اصناف ایران و اجازه وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از برگزاری انتخابات تشکیل شد.

 
با همکاری و مشارکت دوستان و فعالین حوزه، تنها تشکل صنفی اینترنتی را راه اندازی کردیم و الان بیش از 700 کسب و کار اینترنتی در تهران عضو داریم. اتحادیه هم بر طبق ماده 87 نظام صنفی در سال 93 تصویب شد و آیین نامه ها ابلاغ شد و اعلام شد 

بخشی که کلاً کار سنتی انجام داده به خصوص در نظام توزیع کشور  که حدود یک میلیون و سیصد هزار بنگاه است، می خواهیم آن ها  را به نوعی به سمت کسب و کار های نوین هدایت کنیم. از طرفی باید بپذیریم کسب و کار های نوین یک علم است.

بازاریابی تخصص جدی در حوزه تئوریک، مدیریت، سطح کلان و خُرد و روابط بین الملل به شمار می آید. شرکت های عظیم بازاریابی در دنیا هستند که بازارهای منطقه و جهان را ارزیابی و برای آن هزینه کرده اند، اکنون نیز توانستند آن ها را در اختیار گیرند. 

تبلیغات در عصر رسانه‌های اجتماعی دجار تغییرات مفهومی و ماهوی بسیاری شده است که شناخت این ماهیت جدید می‌تواند آسیب‌های مترتب بر تبلیغات در فضای مجازی را بر فرهنگ جامعه به حداقل برساند.

دبیرکارگروه تعیین مصادیق مجرمانه و معاون حقوقی دادستان کل کشور در گفتگوی اختصاصی با ایران هشدار بر لزوم تولید محتوای منطبق بر الگوی ایرانی_اسلامی پیشرفت در فضای مجازی تأکید کرد.
فضای مجازی خصوصیت خاصی دارد که پای همه افراد به آن کشیده شده است؛ بزرگترین خصوصیت فضای مجازی پوشیده بودن این فضا و مخفی بودن کنشگران آن است، کنشگران فعال در این فضا ناشناخته هستند لذا این ناشناخته بودن کنشگران در فضای مجازی مجال بیشتری را برای بزهکاری فراهم می‌کند.
بحث امنیت برای مدیریت این فضا بسیار مهم است و در این حوزه نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است یک دهه زمان ببرد تا این ناامنی و بی اعتمادی موجود را از بین ببرد.
در سال‌های اخیر پهنای باندها و دامنه‌ها و ... گسترده شده است، وقتی از منظر جرم، جرم شناسی و مبارزه با آسیب‌ها با این فضا روبرو می‌شویم فضای تاریک و مبهم در ذهن ما غلبه پیدا می‌کند؛ طبیعی است یک پزشک جامعه را از نگاه بیماری می‌بیند و یک پلیس هم جامعه را به شکل مجرم می‌بیند و ... که این نکته کار دست ما می‌دهد و در برنامه‌ریزی‌ها مشکل ایجاد می‌کند.
در این نشست محمود واعظی وزیر ارتباطات با تاکید بر عزم دولت برای حل معضل کسب و کارهای اینترنتی تاکید کرد: در حاشیه جلسات دولت بارها در خصوص کسب و کارهای اینترنتی صحبت کردیم و باید بگوییم که دولت حامی این کسب و کارها بوده و ما بدنبال آن هستیم که این پلتفورم در کشور گسترش یابد.
دولت انگلستان در این دوران با نقشه‌های مختلف به دنبال اختلاف‌افکنی میان مذاهب و ایجاد تفرقه میان آن‌ها بودند ازاین‌رو کشور هندوستان که در آن فرق مختلف و گوناگونی زندگی می‌کنند همواره با گرفتاری مواجه بوده است.
برای برطرف نمودن دغدغه مراجع نظارتی، صدور مجوز جدید برای متقاضیان و همچنین مجوز تأسیس شعب برای شرکت های فعال تا زمان ابلاغ اصلاحات لازم متوقف شده است.
در بسیاری از این موارد حتی برخی فروشگاه‌ها جنسی هم در انبارشان ندارند و فقط عکس کالاها را گرفته و در سایت قرار می‌دهند و اگر سفارشی گرفتند تازه یک پیک گرفته و می‌فرستند که این جنس را برایشان بخرد تا به مشتری بدهند.
اگر برای تربیت و رشد فرزندانمان از ابتدا تا بزرگسالی آنها برنامه ریزی درستی نداشته باشیم تا چشم باز کنیم می‌بینیم که سرمایه عظیم جوانی از دست رفته است و ما در قبال تربیت آنها مسؤول هستیم.
به‌منظور بررسی ضرورت و وضعیت سواد رسانه‌ای برای کودکان در دوره کنونی سراغ دکتر عبدالله بیچرانلو رفته‌ایم.
یک پژوهشگر فضای مجازی با بیان اینکه «تلگرام» ۶۰ درصد ترافیک کشور را به خود اختصاص داده و در گسترش «اعتیاد به پورنوگرافی» موثر بوده است، گفت: ۴۰ درصد جرائم کشور در حوزه فضای مجازی با استفاده از تلگرام اتفاق می‌افتد.
به گزارش پایداری ملی، در برنامه تیتر امشب موضوع پدافند غیر عامل در ارگانهای مختلف با حضور سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور بررسی شد.
12
سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی