باند ۳۰ میلیارد ریالی شرط‌بندی و قمار آنلاین در مازندران متلاشی شد

باند ۳۰ میلیارد ریالی شرط‌بندی و قمار آنلاین در مازندران متلاشی شد
تاريخ:بيستم آذر 1396 ساعت 09:10   |   کد : 18236
رئیس پلیس فتا مازندران:در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی در سایت‌های مختلف اعم از parssian90.com، پارس نود اقدام به قمار آنلاین در فضای مجازی می‌‌کنند موضوع در درستور کار کارآگاهان سایبری پلیس فتای استان قرار گرفت.

به گزارش ایران هشدار - سرهنگ پاسدار حسن محمدنژاد اظهار داشت: ماموران اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری اعضای این باندها که باعث بروز مشکلات زیادی برای خانواده‌ها، دانش آموزان و اولیا و مربیان شده بود آغاز کردند.

محمدنژاد، تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا ضمن هماهنگی با بازپرس ویژه جرائم اینترنتی، با بررسی‌های فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری عوامل ایجاد کننده قمار آنلاین اعم از مدیران، طراحان و برنامه‌ نویسان این سایت‌ها در شهرستان ساری شدند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده، گردانندگان این سایت‌ها که از حدود یک سال پیش تاکنون با طراحی تعدادی از سایت‌ها و کانال‌های قمار در فضای مجازی اقدام به انجام این فعالیت مجرمانه کرده بودند تاکنون بیش از 30 میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده اند.

رئیس پلیس فتا مازندران به خانواده‌ها توصیه کرد، مواظب فرزندان خود باشند تا به هیچ وجه در این پیش‌بینی‌ها شرکت نکنند و افزود: از نظر قانون اقدام به قمار جرم بوده و قمار بازان و دایرکنندگان قمار در فضای مجازی تحت پیگرد قضایی قرار خواهند گرفت.

 

منبع : تسنیم

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.