Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar

کلاهبرداری تلفنی "شما برنده شده‌ اید!" این بار با نام فروشگاه مجازی شهروند!!

کلاهبرداری تلفنی
تاريخ:بيست و هشتم ارديبهشت 1398 ساعت 16:11   |   کد : 30272
در چند ماه گذشته فرد یا افرادی با هویت نامعلوم با برقراری تماس با شهروندان، خود را نماینده شرکت شهروند معرفی کرده و در برخی مناسبت های خاص، با سوء استفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری نموده اند.
به گزارش ایران هشدار، پیرو اطلاع رسانی فروشگاه مجازی شرکت شهروند، مبنی بر کلاهبرداری احتمالی از نام و برند شرکت شهروند، از طریق تماس های تلفنی و ارسال پیامک های جعلی، پیگیری های لازم جهت روشن شدن اذهان عمومی و شناسایی این افراد، توسط سازمان های مسئول صورت گرفت.
 
 مهندس سیدرضا هادیان فر، مدیر فروشگاه مجازی شهروند با اعلام این خبر گفت: در چند ماه گذشته فرد یا افرادی با هویت نامعلوم با برقراری تماس با شهروندان، خود را نماینده این شرکت معرفی کرده و در برخی مناسبت های خاص، با سوء استفاده از اعتماد شهروندان اقدام به کلاهبرداری می کنند.
 
 مدیر فروشگاه مجازی شهروند در ادامه با اشاره به نحوه انجام اینگونه کلاهبرداری های تلفنی که در جامعه کنونی بسیار مشاهده می شود، افزود: در بیشتر موارد این افراد از طریق تماس های تلفنی و پیامک با عناوین مختلف از قبیل برنده شدن در قرعه کشی شهروند، از مردم کلاهبرداری نموده و اعلام می دارند با واریز مبلغی به شماره حسابها یا کارتهای خود، کالای مورد نیاز آنان را به مقاصد مختلف ارسال می کنند، در حالی که حساب ها یا کارت های اعلامی معمولا جعلی و کالایی برای مشتریان ارسال نخواهد شد. 
 
هادیان فر با یادآوری روش های مشابهی که در گذشته در فروش محصولات دیگری نظیر کالاهای آرایشی و بهداشتی نیز صورت گرفته است، تصریح کرد: در این زمینه شرکت شهروند از طریق واحد حقوقی و دستگاه های نظارتی اقدام به پیگیری نموده و به کلیه شهروندان گرامی توصیه می نماید در صورت تماس یا پیامک های مشکوک با این مضمون، ضمن عدم پاسخگویی مراتب را جهت بررسی و پیگیری های بیشتر به مرکز تماس شرکت شهروند به شماره ۴۸۸۴-۰۲۱ اعلام نمایند. 
 
مدیر فروشگاه مجازی شرکت شهروند در پایان، خاطر نشان کرد: کلیه اطلاع رسانی ها در خصوص قرعه کشی ها، فروش های ویژه، جشنواره های مناسبتی، رخدادها و اخبار شهروند فقط از طریق روابط عمومی، وب سایت رسمی شرکت به نشانی www.shahrvand.ir، رسانه های اجتماعی و باشگاه مشتریان شهروند صورت می پذیرد.
 
 روابط عمومی شرکت شهروند
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.