Telegram Sapp Instagram Aparat tvhoshdar

کلاهبرداری از ارز مجازی فیس‌بوک

کلاهبرداری از ارز مجازی فیس‌بوک
تاريخ:هشتم مرداد 1398 ساعت 11:12   |   کد : 30457
در شرایطی که فیس بوک هنوز از ارز دیجیتال خود موسوم به لیبرا رونمایی نکرده، برخی افراد کلاه بردار تبلیغ برای این ارز را در خود فیس بوک با هدف فریب کاربران آغاز کرده اند.
به گزارش ایران هشدار، ارز دیجیتال فیس‌بوک موسوم به لیبرا هنوز به طور رسمی عرضه نشده و مخالفت های بسیاری در این زمینه در دولت و بخش خصوصی آمریکا وجود دارد، اما انبوهی از تبلیغات فریبنده در این زمینه در فضای مجازی و حتی در خود فیس بوک آغاز شده و وب‌سایت‌های مختلفی نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند.
 
فیس‌بوک هم اکنون در تلاش برای راضی کردن کنگره آمریکا برای موافقت با عرضه لیبرا است، ولی حالا یک مانع جدی‌تر برای استفاده از لیبرا به وجود آمده و آن کلاه برداران دنیای مجازی هستند.
 
ده‌ها صفحه قلابی در اینترنت تبلیغاتی در زمینه فروش لیبرا را منتشر کرده‌اند و بسیاری از آنها در اینستاگرام و فیس‌بوک فعالیت دارند. در این صفحه ها از لوگوی فیس‌بوک و محتوایی با ظاهر حرفه‌ای استفاده شده است. در تعدادی از این صفحه ها ادعا شده که سکه‌های لیبرا با تخفیف ویژه فروخته می‌شود و هنوز هیچ تلاشی برای مقابله با محتوای صفحات مذکور به عمل نیامده است.
 
فیس‌بوک روز گذشته تعدادی از این صفحات را حذف کرده، اما هنوز بسیاری از آنها در این شبکه اجتماعی و دیگر شبکه‌های اجتماعی در حال فعالیت و دروغ پراکنی هستند.
 
فارس
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.