وسوسه آگهی‌های دیوار و شیپور ۱۲ نفر را روانه زندان کرد.

وسوسه آگهی‌های دیوار و شیپور ۱۲ نفر را روانه زندان کرد.
تاريخ:يازدهم آبان 1398 ساعت 10:43   |   کد : 30668
فرمانده انتظامی نوشهر گفت: ۱۲ نفر که با وسوسه اگهی های استخدامی سایت های دیوار و شیپور گرفتار باند های هرمی شده بودند دستگیر شدند.
به گزارش ایران هشدار، سرهنگ قاسم محمدی، فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر گفت: ماموران معاونت پلیس مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نوشهر در یک عملیات مشترک موفق شدند فعالیت یک شبکه مجرمانه هرمی را رصد و ۱۲ عضو این شبکه را دستگیر کنند.
 
او با بیان اینکه محل تجمع اعضای این باند یک ساختمان استیجاری در حوالی یکی از مناطق مهم گردشگری این شهر بود، افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی وارد مخفیگاه آن‌ها شده و ۱۲ نفر از سر شاخه‌ها و اعضای این باند که از استان‌های مختلف کشور بودند دستگیر کردند.
 
فرمانده اتتظامی شهرستان نوشهر گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از منزل استیجاری متهمان، مقداری جزوات آموزشی و آلات و ادوات مربوط به شرکت‌های هرمی را کشف کردند.
 
سرهنگ محمدی ادامه داد:متهمان به عضویت و فعالیت در شرکت هرمی اعتراف و اعلام کردند از طریق سایت‌های دیوار و شیپور و برخی از شبکه‌های اجتماعی به دنبال کار و استخدام بودند و از طریق یکی از آگهی‌های وسوسه کننده جذب کارمند باحقوق ماهیانه بیش از ۳۰ میلیون ریال در دام لیدر‌ها و سرشاخه‌های این باند کلاهبرداری افتادند.
 
او گفت: متهمان پس از تکمیل روند تحقیقات پلیسی، به دادسرا اعزام و با تعیین قرار مناسب روانه زندان مرکزی نوشهر شدند.
 
باشگاه خبرنگاران جوان

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.