دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در بابلسر

دستگیری اعضای یک شرکت هرمی در بابلسر
تاريخ:سيزدهم آبان 1398 ساعت 16:01   |   کد : 30679
ماموران انتظامی ۵ نفر از اعضای یک شرکت هرمی را در بابلسر دستگیر کردند.
به گزارش ایران هشدار، سرهنگ حسین اسدی، فرمانده انتظامی بابلسر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت و عضو گیری یک شرکت هرمی در این شهرستان ، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
سرهنگ حسین اسدی افزود: اعضای این شرکت هرمی که با اجاره منزلی در این شهرستان اقدام به فعالیت و عضوگیری و آموزش افراد می‌کردند شناسایی شدند.
او گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با تشکیل تیم‌های عملیاتی متهمان را دستگیر کردند.
سرهنگ اسدی با اشاره به کشف جزوات آموزشی و مقادیر قابل توجهی وجه نقد در بازرسی از محل فعالیت این افراد، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، گفت: فعالان هرمی، با استفاده از شیوه‌های روان‌شناسی، افراد را به عضو شدن در زیرگروه‌های خود ترغیب می‌کنند.
او با اشاره به اینکه، وعده‌ی سرمایه‌گذاری با دریافت سود بالا، مهمترین شگرد شرکت‌های هرمی است، از مردم خواست: از هرگونه فعالیت اقتصادی که متولیان آن ادعای درآمدی غیرعادی، به‌ویژه در مدت زمان کوتاهی را دارند، دوری کرده و ضمن تامل در انجام معاملات وسوسه‌انگیز در صورت شناسایی افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مراتب را به پلیس اطلاع دهند.
 
خبرگزاری صدا و سیما

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.