کلاهی جدید در قالب ثبت‌نام پیامکی خودرو برای خریداران خودرو

کلاهی جدید در قالب ثبت‌نام پیامکی خودرو برای خریداران خودرو
تاريخ:چهارم دی 1398 ساعت 12:18   |   کد : 30773
رئیس پلیس فتا استان کردستان در مورد کلاه برداری پیامکی با عنوان ثبت نام خودرو خبر داد و به مردم توصیه کرد: تحت هیچ شرایطی، وعده های دروغ کلاه برداران را با این شگرد باور نکنند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ دانش پور، رئیس پلیس فتا استان کردستان در تشریح این خبر گفت: پیامک‌هایی تحت عنوان ثبت‌نام و دریافت کارت طلایی خرید خودروهای برلیانس، پژو ۲۰۶ و پراید یکی از تازه‌ ترین روش‌هایی است که کلاه‌برداران پیامکی با ارسال پیامک و تماس تلفنی افراد را مجاب می‌کنند تا با ارسال مبلغ سه میلیون تومان به‌حساب مسئول مالی شرکت کارت طلایی ثبت‌نام با کد مربوطه را برای آن‌ها فعال تا مراحل ثبت‌نام آن‌ها را برای خرید خودرو انجام دهند تا جیب مردم را با وعده‌های دروغین خالی کنند.

 
رئیس پلیس فتا کردستان در ادامه افزود: مبلغ کلاه‌برداری‌ها در این روش مبلغ سه میلیون تومان به شماره کارت مشخص می‌باشد. 
 
این مقام انتظامی گفت: از شهروندان و خریداران خودرو خواهش می‌کنیم حتماً دقت کنند تا فریب این نوع آگهی‌ها را نخورند و با کسب اطلاعات از سایت‌های و شرکت‌های خودروسازی در این زمینه نسبت به ارتقاء آگاهی و دانش خود اقدام کنند.
 
وى توصیه کرد: پلیس فتا از هم‌وطنان درخواست مى‌کند ضمن جدى گرفتن هشدارهاى سایبرى پلیس در صورت مواجهه با موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir بخش گزارشات مردمى موضوعات را گزارش کنند . 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.