قربانی ایرانیان تریدرز نشوید!!

قربانی ایرانیان تریدرز نشوید!!
تاريخ:بيست و دوم دی 1398 ساعت 08:27   |   کد : 40798
سایت ایرانیان تریدرز با عنوان جذب سرمایه در حال کلاهبرداری از هموطنان ایرانی است.
اختصاصی ایران هشدار- شرکتی با نام ایرانیان تریدرز با راه اندازی سایتی فارسی زبان به آدرس https://iraniantraders.org/ فعالیت خود در فضای مجازی را در حالی آغاز کرده که مجوزی برای فعالیت های خود ارائه نداده است و براساس اطلاعات موجود سرورهای این سایت در کشور بلیز قرار گرفته است.
این شرکت مدعی فعالیت در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال است و میزان سرمایه گذاری در آن از حداقل 25 دلار تا حداکثر نامحدود اعلام شده است. 
این شرکت فعالیت گسترده ای را در شبکه های اجتماعی آغاز نموده و با وعده پرداخت سودهای نامتعارف در طرح های مختلف درآمدزایی سعی در جذب سرمایه گذار دارد.
علی رغم تعیین سود 108 تا 120 درصدی در طرح های سرمایه گذاری، به منظور تشویق عضوگیری توسط سرمایه گذاران 3 درصد سود زیرمجموعه گیری نیز تعیین شده است.
پرداخت سودهای نامتعارف در پلن درآمدزایی، وجود پلن های متعدد برای سرمایه گذاری با هدف جذب اعضا از سطوح درآمدی مختلف جامعه، عدم کسب مجوز قانونی برای فعالیت در ایران از موارد انطباق فعالیت شرکت با طرح های کلاهبردارانه پانزی است. از این رو به کاربران محترم توصیه می گردد پیش از سرمایه گذاری در شرکت های مدعی، اعتبار شرکت را از نهادهای ذیربط استعلام نموده تا در دام چنین سودجویانی گرفتار نشوند.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.