مصوبه کمیسیون فرهنگی درباره حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی

مصوبه کمیسیون فرهنگی درباره حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی
تاريخ:سی ام دی 1398 ساعت 10:46   |   کد : 40825
در نشست امروز ادامه بررسی طرح ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران در دستور کار اعضا بود که مواد 4، 6، 7 و 8 این طرح با اعمال اصلاحاتی به تصویب رسید.

به گزارش ایران هشدار به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مصوبه کمیسیون فرهنگی درباره حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی خبر داد.

سید فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه ۲9 دی‌ماه) کمیسیون فرهنگی، اظهار کرد: در نشست امروز ادامه بررسی طرح ساماندهی پیام رسان‌های اجتماعی و صیانت از حقوق کاربران در دستور کار اعضا بود که مواد 4، 6، 7 و 8 این طرح با اعمال اصلاحاتی به تصویب رسید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: ماده 4 این طرح در خصوص تشخیص جرم و ارجاع آن به محاکم ذی صلاح بود و ماده 6 نیز در خصوص گزارش وضعیت پیام رسان ها به شورای عالی فضای مجازی است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حمایت از کسب و کارهای فضای مجازی و حمایت از محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی- اسلامی نیز از در ماده 7 و 8 این طرح به تصویب رسید.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.