دعواهای صوری شاخ‌های مجازی "قمارباز" برای افزایش فالوور و جذب پول کثیف!

دعواهای صوری شاخ‌های مجازی
تاريخ:بيست و ششم آذر 1399 ساعت 12:35   |   کد : 41667
دعواهای صوری یکی از اقدامات گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت های شرط‌بندی و قمار برای افزایش و جذب فالووهای خود است و این افراد با حاشیه‌سازی و جنجال‌آفرینی دروغین در فضای اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را افزایش می‌دهند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از تسنیم؛ سایت های قمار و شرط‌بندی در سراسر دنیا کاربران زیادی را به خود جذب کرده و با سوء‌استفاده از کاربران، درآمدهای میلیونی و میلیاردی را نصیب گردانندگان خود می‌کند.

این سایت ها به نحوی برنامه‌ریزی شده‌اند که کاربران را وسوسه می‌کند و کاربر پس از یک مرتبه برنده شدن در یک بازی، ترغیب می‌شود که در بازی‌های دیگر شانس خود را دوباره امتحان کند که این امر با توجه به ریسک بالایی که دارد می‌تواند کاربر را یک باره از اوج به زیر بکشاند.

عمده شعارهای تبلیغاتی توسط سایت های شرط‌بندی و قمار با عناوینی همچون "پولدار شدن آسان است" یا "چند برابر کردن پول" صورت می‌گیرد و گردانندگان این سایت ها با تبلیغات در فضای مجازی مخصوصاً شبکه‌های اجتماعی، نوجوانان ‌و جوانان را به دام می‌اندازد.

افراد با ورود به این قبیل سایت ها، به طمع به دست آوردن پول بیشتر ترغیب شده تا برد خود را افزایش داده یا باخت خود را جبران کنند که در نهایت باعث گرفتار شدن بیشتر آنها در دام گردانندگان این سایت‌ها می‌شود و نتیجه‌ای جز اعتیاد به قمار و شرط‌بندی ندارد.

گردانندگان سایت های قمار و شرط‌بندی به‌صورت حساب شده شرکت‌کنندگان در این سایت ها را با اندکی سود تطمیع کرده تا مبالغ بالاتری را برای ادامه فعالیت خود سرمایه‌گذاری کنند تا در فرصت مناسب تمام سرمایه قربانی را بالا بکشند.

یکی از اقدامات گردانندگان و تبلیغ‌کنندگان سایت های شرط‌بندی و قمار برای افزایش و جذب فالووهای خود، دعواهای صوری است که بین همدیگر راه می‌اندازند.

به طور مثال هر از چندگاهی دعواهای صوری بین افرادی همچون پویان مختاری، نیلی افشار، تتلو، دنیا جهانبخت، ندا یاسی، میلاد حاتمی، داوود هزینه و ساشا سبحانی روی می‌دهد که هیچ کدام از این دعواها و فحاشی‌های مجازی، واقعی نبوده و تنها و تنها برای جذب بیشتر مخاطب و رسیدن این افراد به پول های کثیف به دست آمده از سایت های شرط‌بندی‌شان است.

این افراد با حاشیه‌سازی و جنجال‌آفرینی دروغین در فضای اینستاگرام تعداد فالوورهای خود را افزایش می‌دهند تا بتوانند افراد بیشتری را به قمار آنلاین آلوده کنند، هر چند که مشخص شده که عمده این جنجال ها ساختگی و برای افزایش بیشتر مخاطب است.

البته با این تفاسیر باید توجه داشته باشیم کسی که قمار می‌کند، در یک باتلاق پرتاب می‌شود، قمارکننده برای جبران باخت های قبلی خود، مجدداً پول وارد این سایت ها می‌کند، افراد عامدانه و آگاهانه به سمت آن کشیده می‌شوند اما ثروت‌آفرینی به دنبال نخواهد داشت.

با توجه به مجرمانه بودن این سایت ها، در صورت برنده شدن اعضاء، هیچ تضمینی برای دریافت جایزه یا پول وجود ندارد، در بیشتر موارد مدیران چنین سایت هایی اقدام به مسدود‌سازی حساب کاربری افراد می‌‌کنند که پس از آن کاربران هیچگونه دسترسی به حساب کاربری خود ندارد و تمام سرمایه خود را به‌راحتی از دست خواهند داد.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.