اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره

اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره
تاريخ:هجدهم خرداد 1401 ساعت 10:09   |   کد : 42312
دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای به دلیل ارتکاب پاره ای از تخلفات اخطار کتبی برای شرکت طراحان پوشش ستاره صادر نمود.

به گزارش ایران هشدار به نقل از دبیرخانه کمیته نظارت؛ با توجه به بند (9) مصوبات مورخ 24/02/1401 کمیته نظارت موضوع ماده (15) آیین نامه مواد(2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی و پیرو تفهیم تخلفات موضوع نامه شماره 152493/60 مورخ 24/06/1400 به اطلاع می‌رساند؛ کمیته موصوف پس از استماع دفاعیه کتبی و حضوری مدیرعامل شرکت، ارتکاب تخلف پرداخت کمیسیون و پاداش و جذب بازاریاب بدون اتصال وب‌سایت شرکت­ به سامانه unicode.mimt.gov.ir و تخصیص کد واحد بازاریابی، موضوع بند(2) ماده(10) و تبصره ذیل آن و بند(12)بخش (الف) ماده(13)آیین نامه مذکور را محرز و رأی به اخطار کتبی صادر نمود.

ضمناً؛ شرکت باید بر اجرای تمامی قوانین و مقررات این حوزه علی الخصوص بر فعالیت بازاریابان خود نظارت مؤثری داشته باشد همچنین براساس تبصره (2) بخش (الف) ماده (13) آیین­نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (20) روز عملکرد خود را اصلاح و نتیجه را اعلام نماید. در غیر اینصورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.
 
این رأی وفق بند (2) ماده (10) و تبصره (2) ماده (16) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ظرف مهلت (3) ماه پس از ابلاغ، در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض است.
 
عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای و انجام اقدامات اجرایی آگاه نماید.

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.