دستگیری 13 تن از اعضای شرکت هرمی Qnet

دستگیری 13 تن از اعضای شرکت هرمی Qnet
تاريخ:پانزدهم تير 1395 ساعت 14:30   |   کد : 4831
سیزده تن از اعضای شرکت هرمی Qnet در شهرتهران، حوالی میدان شوش دستگیر شده و برای تکمیل پرونده و انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته اند.
 ایران هشدار -  بنا بر اخبار واصله در تاریخ 1395/4/12، سیزده تن از اعضای شرکت هرمی Qnet در شهرتهران، حوالی میدان شوش دستگیر شده و برای تکمیل پرونده و انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته اند. افراد دستگیر شده از اهالی شهر های اردبیل، اهواز، شیراز و نیشابور بوده که با ترفند اشتغال در شرکت مپنا، شرکت پتروشیمی و برخی دیگر از طریق جذب در دفاتر کاریابی عضو این شرکت هرمی شده اند.
علی رغم برخوردهای قضایی صورت گرفته در طی چندین سال گذشته، باز هم مشاهده می کنیم که شرکت های هرمی با ترفند جدید پا به عرصه گذاشته و تلاش در جهت اغوای افراد جامعه به ویژه قشر جوان، با دست گذاشتن بر روی مشکلات آنان را دارند. لازم به یادآوری است بنا بر تعریف بند ز، ماده یک «قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی کشور» هرگونه فعالیت در این شرکت ها و در اختیارگذاشتن مکان فعالیت به عوامل این شرکت ها از مصادیق بارز ارتکاب جرم بوده و با مجرمان براساس دستور قضایی برخورد خواهد شد.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.