دستگیری سرشاخه های شرکت هرمی گلدن گرین فارکس

دستگیری سرشاخه های شرکت هرمی گلدن گرین فارکس
تاريخ:بيست و پنجم بهمن 1395 ساعت 12:31   |   کد : 6604
در راستای مبارزه با شرکت های هرمی اخیرا 13 نفر از سرشبکه های شرکت گلدن گرین فارکس (Golden green Fx limited) توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شده اند.
اختصاصی ایران هشدار-بنا بر اخبار واصله، در راستای مبارزه با شرکت های هرمی اخیرا 13 نفر از سرشبکه های شرکت گلدن گرین فارکس (Golden green Fx limited) توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شده اند. این شرکت با وعده پرداخت سودهای کلان اقدام به اغفال جوانان جویای کار و جذب سرمایه های آن ها نموده است. سران این شرکت با ارائه مدارک جعلی، ادعا داشتند که شرکتشان در کشور انگلستان به ثبت رسیده است و به عنوان سرمایه گذاری در بازار فارکس به شیوه هرمی و شبکه ای عضو گیری نموده اند.
کلیه مالباختگانی که خواهان اقدام قضایی علیه این شرکت و سرشبکه های آن هستند می بایست برای ثبت و پیگیری شکایت خود به دادسرای جرایم رایانه ای ناحیه 31 مراجعه نمایند.
با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته در رسانه های مختلف از جمله سایت ایران هشدار لازم است هموطنان قبل از عضویت از نحوه فعالیت شرکت ها اطمینان حاصل نمایند و آگاه باشند که ترفند این گونه شرکت ها پیوسته در حال تغییر است ولی ماهیت هرمی آن ها یکسان است.
 

Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

دسترسی ها
  info@iranhoshdar.ir

   کلیه حقوق این سایت متعلق به وبسایت iranhoshdar.ir می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.