تاريخ:بيست و پنجم بهمن 1400 ساعت 14:29
کد : 42261

در کلود ماین پرو سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

در کلود ماین پرو سرمایه گذاری کنیم یا نه؟

اختصاصی ایران هشدار- کلود ماین پرو به آدرس وب سایت cloudminepro.com مدتی است با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مالی، املاک، رمزارز و فارکس در حال جذب سرمایه کاربران است. این اقدام در حالی صورت گرفته که این شرکت تاکنون هیچ گونه مجوزی برای فعالیت خود ارائه نکرده و مستنداتی در رابطه با فعالیت های حقیقی و مجازی آن وجود ندارد. 

در طرح درآمدزایی شرکت نیز از طرح باینری استفاده شده و افراد با عضوگیری و ایجاد تعادل در دست های خود قادر به دریافت پاداش خواهند بود. پاداش 5 تا 8 درصدی در ازاء معرفی افراد جدید و تعادل در دست ها به هر فردی پرداخت خواهد شد.

 شگرد جذب عضو در این شرکت نیز همانند سایر طرح های پانزی ادعای پرداخت سود ثابت ماهیانه است ادعایی که با توجه به نوسانات بازار رمزارزها تا حدی غیرواقعی به نظر می رسد. 

جذب سرمایه افراد در شرکت از طریق رمزارز تتر بوده و میزان سرمایه گذاری در طرح های آن از 25 تا 50 هزار دلار متغیر است و حق جایگاه جداگانه نیز باید پرداخت شود. در راستای جذب اعتماد، عوامل شرکت مدعی شده اند علاوه بر دو برابر شدن سرمایه افراد تنها پس از مدت 14 ماه از فعالیت، اصل سرمایه آنها نیز برگردانده خواهد شد؛ ادعایی که بازهم در تناقض با ماهیت پرریسک بازارهای سهام و سرمایه گذاری است.

اما نکته قابل توجه تبلیغات گسترده فعالان کلود ماین در شبکه های اجتماعی است. نمایش ماشین های لاکچری و کالاهای لوکس  شگردی است که همانند شرکت های هرمی در تهییج و ترغیب افراد به سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گرفته و پایه های عضوگیری شرکت بر مبنای آن قرار داده شده است.

مجموع عملکرد شرکت از طرح باینری آن تا ادعای پرداخت سود غیرمتعارف و همچنین شگرد عضوگیری اش گویای پرریسک بودن سرمایه گذاری در آن است. 

 


 

http://iranhoshdar.ir/NewsB/1/42261
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی