تاريخ:بيست و چهارم فروردين 1401 ساعت 12:45
کد : 42288

اگر به سرمایه گذاری در trxft دعوت شده اید، دست نگه دارید!!

اگر به سرمایه گذاری در trxft دعوت شده اید، دست نگه دارید!!
اختصاصی ایران هشدار- سایت Trxft به آدرس trxft.net مدتی است بدون ارائه مجوز در حال جذب سرمایه کاربران با ادعای سرمایه گذاری در بازارهای مالی، املاک،رمزارز و فارکس می باشد. 

این سایت با ارائه بسته های سرمایه گذاری مدعی پرداخت سودهای روزانه 5 درصد تا سالانه  400 درصد شده و تبلیغات گسترده ای را نیز در شبکه های اجتماعی به منظور جذب کاربران ایرانی  به راه انداخته است. 

علاوه بر بسته های سرمایه گذاری با مدت و سود متفاوت؛ این سایت اقدام به ارائه مشوق در صورت مجموعه گیری توسط اعضا کرده است. یعنی در صورت مجموعه سازی کاربران  تا 10 سطح بدون محدودیت پاداش به آنان پرداخت خواهد شد.

علی رغم ادعای سایت مبنی بر فعالیت در بازارهای مالی تا به حال هیچ گونه فعالیت مولد اقتصادی توسط آن صورت نگرفته  و به نظر می رسد پرداخت سودهای غیرمتعارف، به سبک طرح های پانزی، از سرمایه افراد جدیدالورود صورت می پذیرد.

بررسی اطلاعات سایت نشان می دهد در کشور روسیه به ثبت رسیده اما هیچگونه اطلاعاتی در رابطه با هویت مالکان دامنه آن در دسترس نیست. 

برخی اقدامات سایت از جمله عدم ارائه مجوز برای جذب سرمایه، ادعای پرداخت سود ثابت علی رغم شرایط متلاطم بازارهای مالی، عدم انجام فعالیت مولد اقتصادی و فقدان شفافیت در خصوص شرکت، مالکان و فعالیت حقیقی و مجازی آن نشانه های هشداردهنده ای است که می بایست کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری در بازارهای مالی به آن توجه داشته باشند.

ادعای پرداخت حجم غیرمنطقی و نامتعارف سود حربه ای است که توسط طرح های پانزی مورد استفاده قرار می گیرد و منبع مالی آن سرمایه افراد جدیدالورود به طرح است. فریب نخورید.


 

http://iranhoshdar.ir/NewsB/1/42288
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی