تاريخ:بيست و يکم آذر 1401 ساعت 11:02
کد : 42395

سیگما فاند کلود و شگردهای فریب مخاطبانش

سیگما فاند کلود و شگردهای فریب مخاطبانش
اختصاصی ایران هشدار؛ سایت سیگما فاند کلود با ادعای سرمایه گذاری و خرید و فروش رمزارز در حال جذب سرمایه کاربران است. این وب سایت همانند سایر سایت های پرریسک سرمایه گذاری، عملکردی پانزی گونه داشته و گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری علاقه مندان به سپرده گذاری در بازارهای مالی به حساب نمی آید.

با آنکه مدت زمان زیادی از زمان ثبت این وب سایت نمی گذرد اما از زمان آغاز فعالیتش تبلیغات زیادی را در شبکه های اجتماعی داشته و به خوبی از شیوه های فریب و اقناع مخاطبان آگاهی دارد.

سیگما فاند کلود هیچ مجوزی را برای فعالیت خود ارائه نکرده اما تبلیغات آن به گونه ای است که گویا یک شرکت مطرح بین المللی است. این وب سایت حتی اطلاعات شفافی از هویت مالکان خود و فعالیت حقیقی اش منتشر نکرده است.

از شیوه هایی که وب سایت در تحریک مخاطبان برای سرمایه گذاری به کار برده ادعای پرداخت سود ساعتی است؛ به گونه ای که افراد در ازای فعالیت 3 روزه تا 136 درصد مبلغ سرمایه گذاری سود دریافت خواهند کرد. رقمی که با شرایط بازار سرمایه و بازدهی فعالیت های اقتصادی قابل توجیه و منطقی نبوده و تنها تبلیغاتی به منظور جذب مخاطب بیشتر است.

سیگما فاند کلود چند طرح درآمدزایی را با مبالغ متفاوت سرمایه گذاری و وعده پرداخت سودهای متغیر ارائه کرده تا مخاطبان در سطوح درآمدی متفاوت را جذب نماید. همچنین به منظور تشویق عضوگیری پاداشی را به عنوان پاداش زیر مجموعه گیری در نظر گرفته که از 1 تا 5 درصد بوده و نشان دهنده تمرکز شرکت بر عضوگیری به عنوان اصلی ترین روش درآمدزایی وب سایت است.

عدم ارائه مجوز جذب سرمایه، وعده پرداخت سودهای غیرمنطقی و تشویق عضوگیری برای درآمدزایی بیشتر از نشانه های یک طرح هرمی پانزی است و وب سایت را در رسته سایت های فاقد اعتبار برای سرمایه گذاری قرار می دهد.

 

 

 

 http://iranhoshdar.ir/NewsB/1/42395
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی