تاريخ:دوم آذر 1390 ساعت 00:00
کد : 253

پلمپ 12 شرکت هرمی در پایتخت و دستگیری 30 متهم

پلمپ 12 شرکت هرمی در پایتخت و دستگیری 30 متهم
رئیس پلیس آگاهی تهران از پلمپ 12 شرکت هرمی و دستگیری 30 نفر از اعضای این شرکت ها خبر داد. در صورتی که اعضای اصلی این شرکت ها بار دیگر اقدام به تکرار جرایم خود کنند، طبق قانون مجازات بیشتری در انتظار آنها است. با اجرای چنین طرح هایی از سوی پلیس پایتخت شاهد کاهش روزافزون فعالیت شرکت های هرمی هستیم. رئیس پلیس آگاهی تهران از پلمپ 12 شرکت هرمی و دستگیری 30 نفر از اعضای این شرکت ها خبر داد. در صورتی که اعضای اصلی این شرکت ها بار دیگر اقدام به تکرار جرایم خود کنند، طبق قانون مجازات بیشتری در انتظار آنها است. با اجرای چنین طرح هایی از سوی پلیس پایتخت شاهد کاهش روزافزون فعالیت شرکت های هرمی هستیم.

خبرگزاری مهر :  پلمپ 12 شرکت هرمی در پایتخت/ دستگیری 30 متهم

رئیس پلیس آگاهی تهران از پلمپ 12 شرکت هرمی و دستگیری 30 نفر از اعضای این شرکت ها خبر داد.

 سرهنگ عباسعلی محمدیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با مراجع قضائی و استفاده از اطلاعات شهروندان مرحله جدیدی از برخورد با شرکت های هرمی آغاز و 12 شرکت فعال در شهر تهران شناسایی و در یک عملیات همزمان با آنها برخورد شد. وی با اشاره به کاهش چشمگیر فعالیت این گونه شرکت ها افزود: با اجرای چنین طرح هایی از سوی پلیس پایتخت شاهد کاهش روزافزون فعالیت شرکت های هرمی هستیم. محمدیان با اعلام این که ماموریت پلیس تعطیل بردار نیست، به مشاوران املاک و کسانی که املاک خود را در اختیار این شرکت ها قرار می دهند، هشدار داد و گفت: با بنگاه های معاملات ملکی و کسانی که مستقیماً اقدام به عقد قرارداد با شرکت های هرمی کرده و ملک خود را در اختیار آنها قرار دهند، طبق قانون برخورد و ملک مورد نظر پلمپ می شود.

رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به روش های شرکت های هرمی در جذب افراد تاکید کرد: شیوه های جذب افراد در این شرکت ها همان شیوه های قدیمی است و اعضای این شرکت ها اکثراً افرادی هستند که از شهرستان ها به تهران آمده و سرمایه خود را در اختیار کلاهبرداران قرار می دهند. وی در پایان گفت: در صورتی که اعضای اصلی این شرکت ها بار دیگر اقدام به تکرار جرایم خود کنند، طبق قانون، مجازات بیشتری در انتظار آنها است.


آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای