تاريخ:دوازدهم شهريور 1397 ساعت 10:27
کد : 29729

متد های پرداخت آنلاین در اروپا

متد های پرداخت آنلاین در اروپا
متدها و روش هایپرداخت در تجارت الکترونیک در هر یک از کشورها در اروپا با کشور دیگر متفاوت است. در سال 2017 گروه DPD گزارش خود را در مورد فروشندگان اینترنتی BAROMETER منتشر کرد که محبوب ترین متد پرداخت اینترنتی در اروپا را نشان می دهد.

اختصاصی ایران هشدار - متدها و روش هایپرداخت در تجارت الکترونیک در هر یک از کشورها در اروپا با کشور دیگر متفاوت است. در سال 2017 گروه DPD گزارش خود را در مورد فروشندگان اینترنتی BAROMETER منتشر کرد که محبوب ترین متد پرداخت اینترنتی در اروپا را نشان می دهد.
وقتی که زمان پرداخت برای کالاهایی که آنها به صورت اینترنتی سفار داده اند می رسد، فروشندگان در اروپا به طور عام ترجیح می دهند تا از طریق کیف پول های دیجیتالی مثل paypal ، Alipay یا visa/master card پرداخت شود و استفاده از کارت های اعتباری و یا پرداخت درون بانک گزینه های آخر آنها برای دریافت مبلغ می باشد.

             

 

کارت های اعتباری و کارت های عابربانک در اروپای شرقی محبوبیت بیشتری دارند
در اروپای شرقی بسیار رایج است که از طریق کارت های اعتباری یا کارت های عابربانک برای خریدهای آنلاین پرداخت صورت گیرد. اما این موضوع در بین کشورهای مختلف بسیار متفاوت است. به طور مثال در هلند، پرداخت از طریق کارت اعتباری معمول نیست و 84 درصد از هلندی ها از متدهای پرداخت ملی iDeal برای پرداخت خرید های آنلاین استفاده می کنند. همچنین در آلمان مشتریان ترجیح می دهند که از طریق invoice و کیف پول دیجیتالی استفاده کنند. اما پرتقال تنها کشوری است که از visa/master acrd به طور معمول استفاده نمی کنند.
پرداخت در محل (COD) رایج در اروپای شرقی
در اروپای شرقی هنوز پرداخت در محل بسیار رایج است. به عنوان مثال در اسلواکی 72 درصد از پرداخت های خریدهای آنلاین از طریق COD یا پرداخت در محل انجام می شود.
یکی از بارزترین مزایای این متد پرداخت، این است که فروشندگان آنلاین مجبور نیستند تا اطلاعات خود را در اینترنت ارائه کنند. همچنین در لهستان حدود 51 درصد افراد از متد پرداخت PAYU که در ترکیه نیز معمول است، استفاده می کنند.
در جدول زیر متداول ترین متدهای پرداخت آنلاین در کشورهای اروپایی آورده شده است.

 

             
 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/29729
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی