تاريخ:بيست و نهم خرداد 1398 ساعت 15:32
کد : 30336

کلاهبرداری وب سایت Bw-Holdings

کلاهبرداری وب سایت Bw-Holdings
وب سایت www.Bw-Holdings.Com به روش جذب سرمایه و با وعده پرداخت سودهای بالاتر از نظام بانکی در حال جذب سرمایه هموطنان ایرانی است.
اختصاصی ایران هشدار- یکی از شیوه های کلاهبرداری که این روزها رواج زیادی یافته، کلاهبرداری به روش جذب سرمایه است. در این شیوه، سرمایه افراد به بهانه انجام فعالیت های اقتصادی و با وعده پرداخت سودهای بالاتر از نظام بانکی جذب می شود در حالی که عملا امکان پرداخت چنین سودی با توجه به شرایط حاکم بر بازار وجود ندارد. 
نکته قابل توجه در رابطه با این کلاهبرداری آن است که برخلاف ادعاهای مطرح شده هیچ گونه فعالیت مولد اقتصادی صورت نگرفته و سود پرداختی به اعضاء از اصل پول سرمایه گذاران جدید تأمین می گردد.
یکی از وب سایت هایی که با این روش مشغول کلاهبرداری است و متأسفانه کاربران زیادی را از کشور جذب کرده، وب سایت www.Bw-Holdings.Com است. 
این وب‏ سایت مدعی است در حوزه سرمایه‏ گذاری با موضوع خرید و فروش سهام سبد گردانی، فعالیت می نماید و اساس تبادلات مالی آن، دلار نیوزیلند است. افراد علاقه مند برای سرمایه‌گذاری در این وب سایت می بایست از طریق اکسچنجرها و سهام‌داران داخلی شرکت اقدام به سرمایه‌گذاری کنند.
 
در طرح درآمدی شرکت ادعا شده هر سرمایه گذار  بنا بر میزان سرمایه گذاری خود  قادر به دریافت 0.23 تا 0.28 درصد سود روزانه  خواهد بود. 
علاوه بر طرح درآمدی فوق، وب‏ سایت سبدگردانی www.vip-deposit.com با موضوع سبدگردانی در حوزه طرح‏ های نفت و پتروشیمی، خود را منتسب به سایت www.Bw-Holdings.Com معرفی نموده  و 3 طرح پرداخت سود مشارکت آنلاین با عناوین Business ،Maximum ،Exclusive را به کاربران معرفی کرده است. در این طرح های درآمدی طول دوره سرمایه‌گذاری 500 روز اعلام شده و بنابر میزان سهام خریداری شده، وعده پرداخت سود روزانه 0.35 تا 0.45 درصد داده شده است. 
 
در این شرکت 2 روش جهت خرید سهام و نقد کردن سود به سرمایه گذاران معرفی شده است؛ اول استفاده از ارزهای رمزپایه، دوم استفاده از صرافی های داخلی.
وب‏ سایت www.karnz.com نیز خود را به عنوان صراف مورد اعتماد وب‌سایت www.Bw-Holdings.Com اعلام کرده است.
 
اما بررسی و تأمل در موارد ادعایی شرکت، کلاهبرداری بودن آن را برای علاقه مندان به سرمایه گذاری  محرز خواهد نمود.
 
وب‌سایت www.Bw-Holdings.Com مالکیت خود را مرتبط با  شرکت BEAUMONTS WAY HOLDINGS LIMITED  در کشور نیوزیلند عنوان نموده و گواهی ثبت این شرکت را  در مرجع ثبت شرکت‏ های نیوزیلند به منظور جلب اعتماد افراد در سایت خود قرار داده است؛ در حالی که  مراجعه به سایت رسمی ثبت شرکت‏ های نیوزیلند نشان می دهد که به صورت رسمی هیچ گونه وب‏ سایتی برای این شرکت به ثبت نرسیده و گردانندگان وب‎‏سایت www.Bw-Holdings.Com با ایجاد و انتساب آن به یک شرکت معتبر بین ‏المللی درصدد سوءاستفاده از اعتماد مردم و کسب درآمد می‏ باشند.
وعده پرداخت سودهای نامتعارف تا حدود 90 درصد سالیانه، نشانگر غیرواقعی بودن و پرداخت سودها از محل سرمایه‏ های جذب شده  جدید است.
 
پرداخت پورسانت به سرمایه‏ گذاران در ازاء معرفی افراد جدید که به منظور تشویق افراد به معرفی اعضای جدید صورت می پذیرد، هرمی بودن طرح درآمدی شرکت را نمایان می سازد.
 
وب‏ سایت www.karnz.com به عنوان اکسچنجر مورد اعتماد وب‌سایت www.Bw-Holdings.Com معرفی و اعلام شده وظیفه تبدیل درآمدهای حاصل از خرید سهام ارزی NZD به ریال و دریافت آنها در حساب بانک ملی توسط سرمایه ‏گذار را بر عهده دارد، در حالی که سایت مذکور، هیچ گونه مجوزی از بانک مرکزی برای خرید و فروش ارز دریافت نکرده است.
 
وب‏ سایت www.karnz.com مدعی شده که در ستاد ساماندهی پایگاه‏ های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و مورد تأیید است اما کاربران با کلیک کردن بر روی آن به سایت samandehi.ir منتقل نمی‏ شوند. این موضوع نشان می دهد، سایت مذکور با قرار دادن تصویری که متصل به سایت ساماندهی نیست، سعی در جلب اعتماد افراد از طریق نشان دولتی ستاد ساماندهی پایگاه ‏های اینترنتی دارد.
 
همه موارد فوق نشان از وقوع کلاهبرداری برنامه ریزی شده دارد که ضرورت احتیاط و بررسی بیشتر سرمایه گذاران را پیش از سرمایه گذاری بر روی موارد مشابه مطرح می نماید.
 
 
 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/30336
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی