تاريخ:سی و يکم فروردين 1399 ساعت 12:14
کد : 41031

روش های پرداخت در خریدهای اینترنتی در اروپا

روش های پرداخت  در خریدهای اینترنتی در اروپا
در سال 2017 گروه تحقیقاتی dpd گزارشی ارائه کرد که در آن به بررسی محبوب ترین روش های پرداخت آنلاین در اروپا اشاره کرد.

اختصاصی ایران هشدار، رفتار و روش فروش در هر یک از کشورها در اروپا با دیگری متفاوت است. بنابراین تعجبی ندارد که مشتریان در هر یک از این کشورها رفتارهای متفاوتی برای خرید آنلاین داشته باشند. در سال 2017 گروه تحقیقاتی dpd گزارشی ارائه کرد که در آن به بررسی محبوب ترین روش های پرداخت آنلاین در اروپا اشاره کرد.

در این تحقیقات مشخص شد که پرداخت برای خرید کالاهایی که در فروشگاه های آنلاین سفارش داده شده، در اروپا به طور کلی استفاده از کیف پول دیجیتال از قبیل paypal و alipay پرطرفدار ترین روش است. پس از آن استفاده از visacard و mastercard بسیار پر طرفدار است.                     

اروپای غربی و استفاده از creditcard و debitcard

در اروپای شرقی پرداخت از طریق creditcard و debitcard در خریدهای آنلاین بسیار شایع است. اما در همین نواحی نیز روش ها در هر کشوری متفاوت است. به عنوان مثال در هلند استفاده از creditcard پرطرفدار نیست زیرا 84 درصد از از هلندی ها از روش پرداخت آنلاین ملی خود که iDeal نام دارد استفاده می کنند. در آلمان مشتریان ترجیح می دهند از طریق invoice و کیف پول دیجیتال خرید اینترنتی انجام دهند. پرتغال تنها کشوری است که mastercard و visacard مورد توجه کاربران خرید اینترنتی نیست.

پرداخت در محل در اروپای شرقی

در اروپای شرقی، سیستم پرداخت در محل هنوز پرطرفدار است. به عنوان مثال در اسلواکی 72 درصد از خریدهای آنلاین از این طریق انجام می گیرد. یکی از مزایای بزرگ این روش پرداخت این است که خریداران آنلاین نمی بایست اطلاعات شخصی خود را در اینترنتی ارائه دهند و تنها زمانی که کالای خود را دریافت کردند، مبلغ آن را می پردازند . در لهستان اکثریت مردم (51%) از payu که در ترکیه نیز رایج است، استفاده می کنند.

بنابراین مشاهده می کنید که بر خلاف تصور عامه مردم که فکر می کنند وقتی کیف پول دیجیتال، ویزا/مسترکارت اعتباری بانک داخلی در اروپا ارائه می شود، همه خریداران در اروپا از آن سیستم خریداری می کنند، اینگونه نیست و هر کشوری نیازهای ویژه خود را هنگام خرید آنلاین در نظر می گیرد و بر طبق آن خرید ها انجام می شوند.

در جدول زیر روش پرداخت آنلاین در هر یک از کشورهای اروپایی ذکر شده است.

                    http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41031
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی