تاريخ:بيست و دوم ارديبهشت 1399 ساعت 15:33
کد : 41094
برچسب ها

هرمی , کیونت , دستگیری

شناسایی و دستگیری اعضای باند شرکت های هرمی در پردیس

شناسایی و دستگیری اعضای باند شرکت های هرمی در پردیس

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از شناسایی و دستگیری اعضای باند شرکت های هرمی در این شهرستان خبر داد.


به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ محمد حسن محمدی، فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: مأموران پلیس آگاهی در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر رفت و آمدهای مشکوک افراد ناشناس به یکی از واحدهای مسکونی در فاز 1 شهر پردیس، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از انجام فعالیت های اطلاعاتی و شناسایی محل دقیق فعالیت شرکت هرمی سریعاً با تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی وارد مخفیگاه شده و 11 نفر از اعضای این باند را دستگیر و برای بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان، پک های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت های هرمی در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز را کشف کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به جرم خود مبنی بر دایر کردن شرکت هرمی اعتراف و اقرار کردند برای عضوگیری و اعتمادسازی عضوها، کار خود را قانونی جلوه می دادند از جوانان عزیز خواست: تحت تاثیر تبلیغات سوء و کاذب شرکت های هرمی قرار نگیرند و همواره در برابر این گونه تبلیغات هوشیار باشند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای