تاريخ:هشتم تير 1399 ساعت 10:27
کد : 41207

ملتهب کننده بازار ارز و دلار دستگیر شد

ملتهب کننده بازار ارز و دلار دستگیر شد
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی از دستگیری اخلال گر ارز و دلار در شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا؛ سرهنگ محسن محمودی رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: برابر رصدهای بعمل آمده پیرامون فعالیت کاربران در شبکه های اجتماعی و سایر بستر های فضای مجازی، فردی به فروش دلار و ارز و اعلام قیمت های غیرواقعی و در نهایت التهاب بازار در سطح استان آذربایجان شرقی اقدام می کرد که با توجه به حساسیت موضوع کارشناسان پلیس فتا وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با بررسی ابعاد موضوع و حوزه اقدامات فنی مشخص شد متهم با ایجاد کانالهای تلگرامی و با همکاری سایر ادمین ها اقدام به قیمت گزاری ارز و دلار بجهت سوددهی به نفع خود می کردند و باتوجه به شرایط موجود با قیمت های غیرواقعی قصد التهاب بازار ارز را داشتند.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی مقام محترم قضایی فرد مخل بازار ارز دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد که در ادامه تحقیقات پرونده مشخص گردید متهم بدون داشتن مجوز و کاملا غیرقانونی اقدام به این عمل کرده که موجب تشویش بازار ارز و دلار شده است.

سرهنگ "محمودی" به مخلان و ملتهب کنندگان بازار هشدار داد: در صورتی که بخواهند اقدام به برهم زدن نظم فضای مجازی در قیمت اجناس و ارزها نمایند فرجام خوبی نداشته و به شدت با این افراد سودجو برخورد قاطعانه خواهد شد.

رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی به شهروندان و کاربران فضای مجازی توصیه کرد: در صورت مواجه با هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس Cyberpolice.ir گزارش کنند.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی