تاريخ:هجدهم شهريور 1399 ساعت 09:58
کد : 41379

موج جدید استخدام در غول تجارت الکترونیک

موج جدید استخدام در غول تجارت الکترونیک

شرکت آمازون اعلام کرد با توسعه فعالیت خود به ویژه در ایام کرونا، قصد دارد کارمندان بیشتری را به استخدام درآورد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایرنا،  شرکت آمازون اعلام کرد با توسعه فعالیت خود به ویژه در ایام کرونا، قصد دارد کارمندان بیشتری را به استخدام درآورد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری سی‌نت، این غول تجارت الکترونیک در سال ۲۰۱۹ میلادی، ساخت یک برج ۴۳ طبقه در واشنگتن را به عنوان بخشی از یک پروژه آغاز کرد که به گفته آمازون ۱۵ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرد.
این شرکت روز جمعه اعلام کرد دو پروژه جدید را برای افزایش فضای اداری به میزان ۱۸۶۰۰۰ متر مربع آغاز کرده و فرصت‌های شغلی جدیدی را نیز فراهم خواهد کرد.
به گفته آمازون عملیات ساخت این پروژه‌ها آغاز شده و انتظار می‌رود تا سال ۲۰۲۳ میلادی به پایان برسد. قرار است این فضا علاوه بر تامین دفاتر اداری موردنیاز آمازون، چند فروشگاه و پارک عمومی را نیز در خود جای دهد. همچنین این شرکت مبلغ یک میلیون دلار را برای بهبود وضعیت زندگی خانواده‌های نیازمند ساکن در منطقه، تخصیص داده است.
در مجموع شرکت آمازون قصد دارد تا ۱۰ هزار کارمند جدید را در طول چند سال آینده در این منطقه به استخدام خود درآورد. در حال حاضر این شرکت ۸۷۷ هزار کارمند دارد و در جریان پاندمی کووید ۱۹ محبوبیت آن در میان کاربران و خریداران اینترنتی به میزان قابل توجهی افزایش یافت.
آمازون در ماه آوریل اعلام کرد قصد استخدام ۷۵ هزار کارمند موقت را دارد تا بتواند پاسخگوی تقاضای روبه افزایش کاربران خود باشد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای