تاريخ:بيست و چهارم شهريور 1399 ساعت 13:50
کد : 41399

بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری کسب و کار‌های نوپا

بزرگترین رویداد سرمایه‌گذاری کسب و کار‌های نوپا

رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم کسب و کار نوپا برگزار می‌شود.

به گزارش ایران هشدار به نقل از صدا و سیما، مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ کسب و کار نوپا (استارت‌آپ) گفت: رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب، بعد از بررسی اولیه و داوری مجازی بیش از ۶۰۰ تیم کسب و کار نوپا برگزار می‌شود.
آقای ارسلان باسلی‌زاده افزود: در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم کسب و کار نوپا طرح‌های خود را برای ۱۰۰ کسب و کار نوپا (استارت‌آپ) ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان زیست بوم کسب و کار‌های نوپا به این رویداد حضوری راه پیدا کنند.
وی در ادامه با اشاره به حضور ۵۰ تیم در مرحله حضوری افزود: این تیم‌ها پنج شنبه ۲۷ شهریور در رویداد حاضر می‌شوند و توسط داوران مورد بررسی قرار می‌گیرند.
آقای باسلی‌زاده گفت: در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و شرایط سرمایه‌گذاری به صورت قطعی به تیم‌ها اعلام خواهد شد.
مدیر ارتباطات و رسانه ۱۰۰ کسب و کار نوپا در رابطه با حجم سرمایه‌گذاری در این رویداد مطرح کرد: با توجه به اینکه مخاطب اصلی ۱۰۰ کسب و کار نوپا تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.
وی همچنین با اشاره به حضور فعالان زیست بوم کسب و کار نوپا در این رویداد افزود: این رویداد با داوری افراد شاخص در زیست بوم کسب و کار نوپا برگزار می‌شود تا بتوانیم با سرمایه‌گذاری درست، پشتیبانی، و راهبری مستمر، تیم‌های حاضر را به موفقیت نزدیک‌تر کنیم

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41399
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی