تاريخ:هشتم مهر 1399 ساعت 14:04
کد : 41447

اقتصاد دیجیتال لازمه جهش تولید

 اقتصاد دیجیتال لازمه جهش تولید
استاد اقتصاد دیجیتال و فناوری اطلاعات گفت: در شرایط رکود صنعت ناشی از کرونا، ابزار‌های اقتصاد دیجیتال به کمک اقتصاد کشور آمده و تعداد زیادی از مشاغل خانگی و کسب و کار‌های کوچک ایجاد شده و یا گسترش پیدا کرده‌اند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از دانشجو، استاد اقتصاد دیجیتال و فناوری اطلاعات گفت: در شرایط رکود صنعت ناشی از کرونا، ابزار‌های اقتصاد دیجیتال به کمک اقتصاد کشور آمده و تعداد زیادی از مشاغل خانگی و کسب و کار‌های کوچک ایجاد شده و یا گسترش پیدا کرده‌اند.

دکتر محمد محسن صدر؛ استاد دانشگاه و متخصص اقتصاد دیجیتال و فناوری اطلاعات در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجو به اهمیت  اقتصاد دیجیتال و فناوری اطلاعات در راستای تحقق شعار سال یعنی جهش تولید که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است با توجه به عصر جدید و  اثرات شیوع کرونا در اقتصاد اشاره کرد.

صدر با بیان اینکه وقتی از جهش تولید صحبت می‌شود نباید صرفا به ابعاد سنتی تولید بپردازیم بلکه تحقق جهش تولید در گرو رونق اقتصاد دیجیتال است گفت: تولید ملی در دوره‌های مختلف معانی متفاوتی دارد و وقتی در عصر دیجیتال و اطلاعات زندگی می‌کنیم باید تولید ابزارها فناوری اطلاعات، دانش و محتوای دیجیتال را نیز یکی از ابعاد مهم تولید ملی بدانیم.

این استاد دانشگاه با تاکید بر حمایت مقام معظم رهبری از تسریع در تکمیل زیرساخت‌های فناوری اطلاعات در کشور افزود: پروژه اینترنت ملی یکی از مهمترین اقداماتی است که انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر نهایی شود تا کشور در حوزه دیجیتال به معنی واقعی کلمه تحریم ناپذیر گردد.

http://iranhoshdar.ir/Newsb//41447
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی