تاريخ:بيستم مهر 1399 ساعت 14:35
کد : 41479

مردم به تماس افراد سودجو برای صدور کارت هوشمند درمان اعتماد نکنند

مردم به تماس افراد سودجو برای صدور کارت هوشمند درمان اعتماد نکنند
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: شهروندان به تماس گیرندگان در خصوص دریافت وجه بابت صدور کارت هوشمند درمان تامین اجتماعی اعتماد نکنند.


به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛  علی‌ حسین‌نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان  با تاکید بر ضرورت دقت شهروندان در زمینه برخی سوء استفاده ها از نام تامین اجتماعی، اظهار کرد: متاسفانه در روزهای اخیر شاهد تماس های زیادی از سوی بیمه شدگان و مستمری بگیران هستیم که گزارش هایی از ارتباط تلفنی افرادی ناشناس با آنها به منظور پرداخت وجه به حساب های نامعلوم به منظور صدور کارت هوشمند درمانی تامین اجتماعی را ارائه داشته اند.

وی تصریح کرد: تامین اجتماعی هیچگونه تماسی بابت صدور کارت هوشمند درمان با مخاطبین خود نداشته و هرگونه برنامه های آتی صرفاً از طریق سایت های رسمی این سازمان اطلاع رسانی می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان ادامه داد: حذف تدریجی دفترچه های درمانی یکی از برنامه های سازمان است که در آینده نزدیک تحقق خواهد یافت ولی هیچگونه تماس تلفنی از مبادی تامین اجتماعی با شهروندان در خصوص صدور کارت هوشمند و بویژه دریافت وجه صورت نگرفته و بدیهی است تمامی این موارد به منزله سوء استفاده و کلاهبرداری تلقی می شود.

حسین نژاد خاطرنشان کرد: از بیمه شدگان و مستمری بگیران خواهشمندیم علاوه بر رعایت مراقبت های لازم، به این تماس ها اعتماد نکنند و اخبار و گزارش های مربوطه را صرفاً از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و صدا و سیما پیگیری کنند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41479
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی