تاريخ:چهاردهم دی 1399 ساعت 15:44
کد : 41715

کلاهبرداری به بهانه سرمایه گذاری در بورس و ارز خارجی

کلاهبرداری به بهانه سرمایه گذاری در بورس و ارز خارجی
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی خبر داد که به بهانه سرمایه گذاری در بورس و ارز خارجی از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: بیست و یکم تیر ماه پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری و خیانت در امانت از بازپرسی دادسرای ناحیه ۳ تهران برای رسیدگی تخصصی و کشف جرم به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

وی افزود: در ابتدا از شاکی که خانم جوانی بود، در خصوص موضوع کلاهبرداری تحقیق شد که اظهار داشت شخصی به نام کاظم با صحبت‌های فریبنده تحت عنوان سرمایه گذاری در بورس و ارز خارجی پس از جلب اعتماد او مبلغ ۳۳ میلیون تومان وجه نقد را از وی دریافت کرده و همچنین به خاطر اعتمادی که وی پیدا کرده بود، کارت عابر بانکش را برای واریز سود مبلغ سرمایه گذاری شده، در اختیار متهم قرار داده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی ابراز داشت: در تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم با پول‌های شاکی طلا و ارز برای خودش خریده است و اکنون متواری شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم شناسایی شد، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضایی متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر شد و به پلیس آگاهی انتقال یافت.سرهنگ کارآگاه دستخال افزود: متهم که در ابتدا منکر ارتباط با شاکی بود، اما در ادامه تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اعتراف کرد و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد.

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی