تاريخ:بيست و دوم دی 1399 ساعت 10:05
کد : 41744

هشدار وزارت کار درباره آگهی‌های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم

هشدار وزارت کار درباره آگهی‌های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار در اطلاعیه‌ای نسبت به انتشار آگهی‌های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه هشدار داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: برخی از افراد سودجو با استفاده از نیاز مردم و جلب اعتماد آن‌ها با انتشار آگهی‌های جعلی و با عناوینی همچون اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم به نام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وعده‌های دروغین به دنبال جذب مشتری، اخاذی، کلاهبرداری و سوء استفاده از هموطنان هستند.

بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال، حمایت از متقاضیان طرح‌های سرمایه گذاری به منظور توسعه کسب و کار فقط از طریق "سامانه کارا" که تنها سامانه رسمی و قانونی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است امکان پذیر بوده و درخواست متقاضیان پس از ثبت نام در سامانه از طریق "دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط" در شهرستان‌ها و استان‌ها و"کمیته فنی" و "موسسات عامل" مورد بررسی قرار می‌گیرد.

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، موضوع را از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ به دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال به شماره ۰۲۱۶۴۴۹۲۸۱۰ اطلاع دهند.

 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41744
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی