تاريخ:هشتم بهمن 1399 ساعت 12:22
کد : 41791

سایت باینامیک کلاهبرداری با نام فناوری های نوین!!

سایت باینامیک کلاهبرداری با نام فناوری های نوین!!
سایت باینامیک با ادعای استفاده از فناوری هایی از جمله دفتر کل توزیع شده و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و پول دیجیتال در حال جذب سرمایه کاربران است.

اختصاصی ایران هشدار- سایت باینامیک به آدرس وب سایت bynamic.co با ادعای استفاده از فناوری هایی از جمله دفتر کل توزیع شده و سرمایه گذاری در بازارهای مالی و پول دیجیتال در حال جذب سرمایه کاربران علاقه مند به سرمایه گذاری است.

این وب سایت ادعا نموده که مجوزش در انگلستان به ثبت رسیده و طرح درآمدی را ارائه نموده که سود پیشنهادی آن غیرمعقول به نظر می رسد.

در این طرح درآمدی ادعا شده با سپرده گذاری در این طرح کاربران قادر خواهند بود به صورت مادام العمر در هر ساعت 0.15 درصد سود دریافت کنند که مجموع آن در 24 ساعت 3.6 درصد خواهد بود. همچنین آنها می توانند در هر زمانی اصل سرمایه خود را برداشت نمایند.

در بخشی دیگر به منظور تشویق اعضا به معرفی ورودی های جدید پاداش قابل توجهی را به عنوان پاداش زیرمجموعه گیری آنها ارائه نموده است.

   بررسی اطلاعات دامنه سایت نشان می دهد کاربران کشورهای ونزوئلا، روسیه و برزیل بیشترین میزان بازدید از سایت را داشته اند البته همانند سایر سایت های جذب سرمایه اطلاعات دقیقی از مالکین آن در دسترس نیست.

ادعای سایت در پرداخت سود غیر معقول و پرداخت پاداش عضوگیری از نشانه های غیرقابل اعتماد بودن سایت و بالا بودن ریسک سرمایه گذاری در آن است. برای حفظ امنیت سرمایه تان از سپرده گذاری در سایت ها با عملکرد نامعلوم خودداری نمایید.


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41791
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی