تاريخ:بيست و هشتم فروردين 1400 ساعت 09:32
کد : 41964

اعضای یک باند ۱۴ نفره شرکت هرمی در پردیس دستگیر شدند

اعضای یک باند ۱۴ نفره شرکت هرمی در پردیس دستگیر شدند
فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری اعضای یک باند ۱۴ نفره شرکت هرمی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از مهر؛ سرهنگ بهزاد عبدیان،فرمانده انتظامی پردیس از دستگیری اعضای یک باند ۱۴ نفره شرکت هرمی در پردیس خبر داد و اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز فعالیت می‌کند، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران محل دقیق فعالیت شرکت هرمی را در شهر پردیس شناسایی و پس از تشکیل یک تیم عملیاتی و هماهنگی قضائی، وارد مخفیگاه آنها شده و ۱۴ نفر اعضای باند شرکت هرمی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی پردیس بیان داشت: مأموران پلیس در بازرسی از محل موفق به کشف پک های آموزشی، کیس، مانیتور، کتابچه و جزوه‌های آموزشی در خصوص فعالیت اعضای باندهای شرکت‌های هرمی شدند.

عبدیان افزود: این ۱۴ نفر دستگیر شده جوانان بین سنین ۱۸ تا ۳۰ ساله بوده که اکثر آنها از استان گلستان و خوزستان می‌باشند و حدوداً شش ماه ویا یکسال از منزل خود اقدام به فرار نموده و خانواده‌های آنان از آنها بی خبر بوده و اعلام مفقودی نموده بودند.

وی عنوان داشت: متهمین دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی به جرم خود اعتراف و در ادامه اذعان داشتند برای عضوگیری و اعتمادسازی اعضا، کار خود را قانونی جلوه می‌دادند، که با هوشیاری پلیس شناسایی و پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

عبدیان در پایان ضمن اعلام این مطلب که شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس حاصل نمایند، گفت: سامانه ۱۹۷ پلیس نیز آماده دریافت هر گونه انتقاد و پیشنهاد و تقدیر از عملکرد نیروی انتظامی از سوی شهروندان می‌باشد.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/41964
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی