تاريخ:بيست و ششم خرداد 1400 ساعت 10:52
کد : 42055

مراقب پیامک‌های برنده شدن در قرعه‌کشی باشید

مراقب پیامک‌های برنده شدن در قرعه‌کشی باشید
رئیس پلیس فتای استان قزوین در خصوص کلاهبرداری سودجویان تحت عنوان ارسال پیامک برنده شدن در قرعه کشی خودرو و مواردی از این دست هشدار داد.


به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ محمدعلی فرهودی اظهار کرد: اخیرا تعداد زیادی از شهروندان پیامک‌هایی را با عناوین برنده شدن در قرعه کشی خودرو، بن خرید کالا، ثبت‌نام واکسن کرونا و موارد دیگر دریافت کرده و با توجه به اینکه در اکثر موارد این پیام‌ها از طرف افراد کلاهبردار ارسال شده است مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند.

وی افزود: مجرمان با سوءاستفاده از موضوعات روزمره مردم، اقدام به ارسال پیامک از سرشماره‌های ثابت کرده و اعتماد آن‌ها را جلب می‌کنند.

رئیس پلیس فتای استان قزوین با اشاره به اینکه افراد کلاهبردار پس از جلب اعتماد شهروندان مبادرت به کلاهبرداری از تعداد کثیری از آن‌ها کرده‌اند، از مردم خواست: به پیامک‌هایی که با عناوین برنده شدن در قرعه‌کشی و مواردی از این‌دست برای آن‌ها ارسال می‌شود اعتنا نکرده و به هیچ عنوان اقدام به برقراری تماس و واریز وجه به حساب‌های اعلامی توسط افراد ناشناس، نکنند.

فرهودی در پایان خاطرنشان کرد: افرادی که با موضوعات مشابه دچار کلاهبرداری شده‌اند می‌توانند به دفتر خدمات الکترونیک قضایی واقع در محل سکونت خود مراجعه کرده و نسبت به طرح شکایت اقدام کنند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42055
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی