تاريخ:سی و يکم خرداد 1400 ساعت 11:46
کد : 42060

انهدام باند بزرگ تبلیغات سایت‌های قمار وشرط‌بندی در فضای مجازی

انهدام باند بزرگ تبلیغات سایت‌های قمار وشرط‌بندی در فضای مجازی
رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری باندی که با راه اندازی کانال‌های تبلیغاتی سایت‌های قمار و شرطبندی درتلگرام و پیج های اینستاگرامی جوانان و نوجوانان را فریب می دادند، توسط پلیس فتا استان مازندران خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پلیس فتا؛ سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا استان مازندران در تشریح این خبر اعلام کرد: طی رصد و پایش کارشناسان پلیس فتا، پیج اینستاگرامی وکانال‌های که اقدام‌ به انتشار تبلیغ سایتهای شرط‌بندی و قمار می‌کرند، شناسایی و موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرارگرفت.

وی افزود: افسران سایبری پلیس فتا مازندران پس از تحلیل مستندات جمع‌آوری شده و بررسی های اطلاعاتی و تخصصی، موفق شدند چهار نفر از افراد اصلی گرداننده این کانالها و گروه های تلگرامی را شناسایی و پس از تشریفات قضایی مجرمین را دستگیر و به پلیس فتا منتقل کنند.

سرهنگ خورشاد اضافه کرد: مجرمین پس از انتقال به پلیس فتا هرگونه اقدام مجرمانه ای را رد کردند، اما پس از مشاهده ادله جمع آوری شده توسط پلیس، ضمن پذیرش بزه انتسابی انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را منفعت مالی عنوان کردند.

رئیس پلیس فتا مازندران با اشاره به اینکه تبلیغ سایت‌های شرط‌بندی و قمار جرم است و با تبلیغ کنندگان برخورد قانونی خواهد شد افزود: از کاربران به خصوص قشر نوجوان و جوان می‌خواهیم به تبلیغات فریبنده افراد سودجو در فضای مجازی بالاخص شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند و از فعالیت در چنین سایت‌هایی خودداری کنند.

رئیس پلیس فتا استان مازندران از شهروندان درخواست کرد: توصیه‌‌های پلیس فتا را جدی گرفته و آنها را به کار ببندید تا در معرض این‌گونه کلاهبرداری قرار نگیرید و در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir لینک مرکز فوریت‌های سایبری با ما درمیان بگذارید.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42060
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی