تاريخ:هفدهم شهريور 1400 ساعت 08:51
کد : 42130

دستگیری لیدر و ۵ عضو یک شرکت هرمی خارجی در اصفهان

دستگیری لیدر و ۵ عضو یک شرکت هرمی خارجی در اصفهان
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری لیدر و ۵ عضو یک شرکت هرمی خارجی  در عملیات ویژه و ضربتی کارآگاهان خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ حسین ترکیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با اعلام این خبر، اظهار کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در اجرای مرحله سوم طرح مبارزه با شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای غیر مجاز دریافتند فردی در شهر اصفهان اقدام به عضو گیری برای یک شرکت هرمی خارجی می کند.

وی افزود: بلافاصله کارآگاهان وارد عمل شده و با انجام یکسری اقدامات خاص پلیسی، یکی از لیدرهای اصلی شرکت هرمی را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: متهم در تحقیقات صورت گرفته عنوان کرد چندین نفر را وارد شرکت کرده و بابت این کار مبالغی را به عنوان سود و پورسانت از شرکت مذکور دریافت کرده است.

سرهنگ ترکیان خاطرنشان کرد: با اعترافات متهم، پنج نفر از اعضای این شرکت دستگیر و پس از انجام تحقیقات و جمع آوری اسناد و مدارک با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.  

این مقام انتظامی با بیان اینکه هرگونه فعالیت در شرکت های هرمی علاوه بر اینکه جرم است باعث بروز ضرر و زیان برای اعضای این شرکت ها می شود، گفت: وعده پرداخت سودهای کلان و پورسانت های بالا بابت معرفی زیر مجموعه از سوی لیدرهای شرکت، باعث طمع اعضاء جدید شده و آنها را به گرداب این شرکت می کشاند، اما غافل از اینکه این وعده ها پوچ و تهی بوده و عاقبت این تنها لیدرها و سرشاخه ها هستند که سود بالا می رسند و زیر مجموعه ها سرمایه های خود را از دست می دهند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42130
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی