تاريخ:نهم آذر 1400 ساعت 16:02
کد : 42212

سرشبکه‌های ۱۰۰۰ میلیاردی شرکت هرمی در دام پلیس قزوین

سرشبکه‌های ۱۰۰۰ میلیاردی شرکت هرمی در دام پلیس قزوین
فرمانده انتظامی استان از دستگیری چهار نفر از سرشبکه‌های اصلی یک شرکت با بیش از ۱۰۰۰ میلیارد کلاهبرداری در شهر آبیک خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت سرشبکه‌های یک شرکت هرمی در قالب شرکت سرمایه‌‎گذاری خارجی در شهر آبیک، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی شهرستان با انجام اقدامات فنی مخفیگاه و محل فعالیت متهمان را در شهر آبیک شناسایی کردند، افزود: در ادامه اکیپی از مأموران با مراجعه به محل مورد نظر و اطمینان از صحت خبر، پس از هماهنگی  با مقام قضائی وارد مخفیگاه متهمان شده و در عملیاتی غافلگیرانه چهار نفر از سر شاخه‌های اصلی  این شرکت هرمی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اعتراف متهم به فعالیت گسترده در زمینه جذب سرمایه‌گذاری کاذب در این شرکت هرمی خارجی، بیان کرد: با اقدامات صورت گرفته، بیش از ۲۲ نفر از مالباختگان این پرونده که حدود ۱۰۰۰ میلیارد ریال تا این لحظه در شرکت هرمی سرمایه گذاری کرده بودند، شناسایی شدند.

بنابراعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، وی با اشاره به مشخص شدن تعداد زیرمجموعه و جایگاه هر کدام از افراد در هرم، تصریح کرد: پس از تکمیل تحقیقات متهمان به دادسرا اعزام و با قرار مناسب برای انجام اقدامات تکمیلی به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شدند.

ابراهیمی در پایان با بیان اینکه اغلب افرادی که طعمه این باندهای کلاهبرداری می‌شوند جوانان جویای کار هستند، بر نظارت بیشتر خانواده بر رفتار و عملکرد جوانان و نوجوانان تأکید کرد.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42212
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی