تاريخ:اول دی 1400 ساعت 09:10
کد : 42231

بازداشت ۴۰ متهم پرونده قمار و شرط‌بندی با ۹میلیون فالوور

بازداشت ۴۰ متهم پرونده قمار و شرط‌بندی با ۹میلیون فالوور
رئیس پلیس تهران از بازداشت ۴۰ متهم در پرونده‌های قمار، شرط‌بندی و اجاره‌‌کردن کارت‌های بانکی خبر داد که ۸۰میلیارد تومان گردش مالی و ۹میلیون فالوور داشتند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران در حاشیه پنجمین مرحله طرح اقتدار که توسط دو پلیس امنیت و فتای تهران بزرگ به اجرا درآمد، در تشریح دستاوردهای طرح مذکور اظهار کرد: در این طرح سه باند مربوط به جعل و اسناد منهدم شدند و ده‌ها مورد از اسناد جعلی از آنها کشف شد.

رئیس پلیس تهران افزود: در این طرح دو باند قاچاق انسان منهدم شد و 11 متهم در این رابطه بازداشت شدند؛ همچنین 48 نفر از افرادی که در اختیار این باند و بیشتر از اتباع افغانستانی بودند، آزاد شدند.

وی با اشاره به شناسایی چهار باند تهیه و توزیع اقلام ضدفرهنگی در طرح مذکور، از کشف 611 هزار و 157 حلقه انواع لوح‌های فشرده‌ای خبر داد که غالباً حاوی محتویات مبتذل و مستهجن بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: در این طرح تارنماهای مرتبط با اوباش نیز شناسایی شد و به 20 تارنمای این افراد ضربه وارد کردیم.

رحیمی با اعلام پاک‌سازی 247 نقطه از سطح شهر تهران و واحدهای صنفی که محل تردد یا ایجاد مزاحمت توسط اوباش بودند، گفت: یکی از مشکلات جدی هم در فضای مجازی و هم در فضای حقیقی قمار و شرط‌بندی است، مکرراً گفتیم افرادی که در بحث قمار مشارکت دارند، در نهایت بازنده هستند و زندگی خود را از دست خواهند داد.

به‌گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ، 40 متهم که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ قمار، اجاره کردن کارت‌های بانکی و پولشویی می‌کردند بازداشت شدند؛ درگاه‌های بانکی و صفحه اینستاگرام این افراد مسدود شد، گردش مالی این افراد 80 میلیارد تومان بود و بیش از 9 میلیون فالوور داشتند.

وی از بازداشت دو متهم با عنوان "میوه‌فروش سیار" خبر داد که کارت‌های بانکی شهروندان را کپی و بالغ بر 980 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند.

این مقام انتظامی بیان کرد: این متهمان از طریق دستگاه "اسکیمر‌"، صدها کارت عابر بانک مردم را گرفته و اطلاعات آن را کپی کرده بودند، این افراد در حال تخلیه  کارت‌های بانکی مردم بودند که پلیس فتا سررسید و آنها را بازداشت کرد.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42231
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی