تاريخ:هجدهم خرداد 1401 ساعت 10:09
کد : 42312

اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره

اخطار کتبی به شرکت طراحان پوشش ستاره
دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای به دلیل ارتکاب پاره ای از تخلفات اخطار کتبی برای شرکت طراحان پوشش ستاره صادر نمود.

به گزارش ایران هشدار به نقل از دبیرخانه کمیته نظارت؛ با توجه به بند (9) مصوبات مورخ 24/02/1401 کمیته نظارت موضوع ماده (15) آیین نامه مواد(2)، (12) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی و پیرو تفهیم تخلفات موضوع نامه شماره 152493/60 مورخ 24/06/1400 به اطلاع می‌رساند؛ کمیته موصوف پس از استماع دفاعیه کتبی و حضوری مدیرعامل شرکت، ارتکاب تخلف پرداخت کمیسیون و پاداش و جذب بازاریاب بدون اتصال وب‌سایت شرکت­ به سامانه unicode.mimt.gov.ir و تخصیص کد واحد بازاریابی، موضوع بند(2) ماده(10) و تبصره ذیل آن و بند(12)بخش (الف) ماده(13)آیین نامه مذکور را محرز و رأی به اخطار کتبی صادر نمود.

ضمناً؛ شرکت باید بر اجرای تمامی قوانین و مقررات این حوزه علی الخصوص بر فعالیت بازاریابان خود نظارت مؤثری داشته باشد همچنین براساس تبصره (2) بخش (الف) ماده (13) آیین­نامه، شرکت موظف است ظرف مدت (20) روز عملکرد خود را اصلاح و نتیجه را اعلام نماید. در غیر اینصورت نسبت به تعلیق و تغییر رنگ نماد به زرد آن شرکت اقدام خواهد شد.
 
این رأی وفق بند (2) ماده (10) و تبصره (2) ماده (16) قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری ظرف مهلت (3) ماه پس از ابلاغ، در دیوان عدالت اداری قابل اعتراض است.
 
عدم صدور هشدار، اخطار، تعلیق یا فیلتر در خصوص سایر کسب و کارها موید این نیست که فعالیت کسب و کارهای دیگر کاملاً در چارچوب قانون است، گزارش مستند شما می‌تواند ما را به موقع در مورد شناسایی رویه تجاری بد یا بروز تخلفات در حوزه بازاریابی شبکه ای و انجام اقدامات اجرایی آگاه نماید.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42312
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی