تاريخ:بيست و پنجم خرداد 1401 ساعت 14:11
کد : 42320

گلکسی ترید قابل اعتماد نیست، سرمایه تان را هدر ندهید

گلکسی ترید قابل اعتماد نیست، سرمایه تان را هدر ندهید

اختصاصی ایران هشدار- گلکسی ترید نامی است که این روزها تبلیغات آن در شبکه های اجتماعی به چشم می خورد و سؤالات زیادی از سوی کاربران در رابطه با اصالت و قابلیت اعتماد به آن مطرح شده است. با آنکه این شرکت تلاش کرده تا خود را شرکتی مطرح و معتبر جلوه دهد اما بررسی اطلاعات و رویه فعالیت شرکت گویای حقیقت دیگری است.

اولین موضوع که فعالیت شرکت را مورد تردید قرار می دهد عدم ارائه مجوز توسط شرکت است. با آنکاه گلکسی خود را شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال معرفی کرده اما تا به حال هیچ گونه مجوز معتبری از مراجع ذیصلاح دریافت نکرده است. نکته دیگر طرح درآمدزایی شرکت و وعده های داده شده در این طرح ها است. شرکت 3 نوع طرح درآمدزایی را معرفی کرده و وعده پرداخت سود روزانه 1 تا 5 درصد را داده است در حالی که اولا شرکت هیچ گونه فعالیت مولد اقتصادی نداشته و در ثانی در بازار پرتلاطم رمزارزها پرداخت سود ثابت غیرمنطقی است.

اطلاعات هویتی شرکت از نکات قابل تأمل دیگر در رابطه با عملکرد آن است. گلکسی ترید بر روی سایت خود مدعی شده شرکت معتبر بین المللی است و کاربرانی از سرتا سر دنیا در حال سرمایه گذاری در آن هستند حتی ظاهر سایت کاملا به سبک سایت های خارجی طراحی شده اما بررسی ها نشان داده نه تنها کاربران این سایت ایرانی هستند بلکه مؤسس آن نیز فردی ایرانی است.

ادعای پرداخت سود نامتعارف، عدم ارائه مجوز فعالیت و اطلاعات هویتی مبهم از مواردی است که سرمایه گذاری در آن را پرریسک می کند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42320
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی