تاريخ:اول تير 1401 ساعت 15:18
کد : 42322

لاکچرینس یا همان یونیک فاینانس؛ کلاهبرداری جدید به سبک پانزی

لاکچرینس یا همان یونیک فاینانس؛ کلاهبرداری جدید به سبک پانزی

اختصاصی ایران هشدار- از میان شرکت های هرمی جذب سرمایه  نام شرکت یونیک فاینانس بیش از سایر شرکت ها  برای کاربران آشناست؛ چراکه مدت های طولانی در صدر اخبار رسانه ها قرار داشته و علی رغم هشدارهای داده شده و دستگیری سرشاخه های آن همچنان در برخی از استان ها شاهد فعالیت و عضوگیری محدود آن هستیم.

این شرکت توسط فردی به نام فرزین فردین فرد تأسیس و به واسطه افرادی با نام های نیما طبری فرد، محسن درخشان و برخی دیگر از اعضای سابق شرکت گلدکوئست مدیریت می شده است. یونیک فاینانس در طول مدت فعالیت خود با تغییرات متعدد شگرد و ارائه رمزارز جعلی UNQT توانست مبلغ بیش از 200 میلیون دلار از سرمایه افراد را جذب نماید.

با افزایش گستره برخوردهای قضایی با سرشاخه های این شرکت در داخل کشور و سخت شدن فعالیت برای آنها، یکی از اعضای یونیک با نام نیما طبری فرد که به عنوان سرشبکه اصلی این مجموعه شناخته می شود شرکتی دیگر با نام لاکچرینس را با آدرس وب سایت luxuriance.io تأسیس و با ادعای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای دیجیتال در حال جذب سپرده گذار است و متأسفانه تاکنون نیز اقدام به جذب بیش از 3000 کاربر ایرانی در استان های مختلف کشور از جمله خراسان رضوی و یزد نموده است.

در این راستا تاکنون چندین تن از سرشاخه های لاکچرینس در یزد و مشهد دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند.

لاکچرینس همان یونیک فاینانس با شکل و قالب جدید است.  وعده درآمدهای دلاری،  تغییر سبک زندگی، ادعای بین المللی بودن و ثبت در فرانسه و سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال از شگردهای فریب مخاطبان و عضوگیری توسط این شرکت به ظاهر تازه تأسیس است. 

 


 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42322
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی