تاريخ:دهم آبان 1401 ساعت 14:12
کد : 42369

دستگیری ۱۴ سرشاخه شرکت هرمی در کرج

دستگیری ۱۴ سرشاخه شرکت هرمی در کرج
رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی، یک شرکت هرمی در شهرستان کرج شناسایی و ۱۴ نفر در این رابطه دستگیر شدند.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی، رییس پلیس آگاهی البرز اظهار داشت: در پی دریافت گزارش های مردمی، مبنی بر فعالیت افرادی در قالب یک شرکت هرمی در منطقه "کرج نو"، رسیدگی به موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل وکلاهبرداری پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت. 

وی افزود: کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی  پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت موضوع  با هماهنگی مقام قضایی به محل مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه، ۱۴ نفر از اعضای باند کلاهبرداری شرکت هرمی را دستگیر کردند.

رییس پلیس آگاهی البرز  گفت: کارآگاهان در بازرسی از منازل  این افراد  مقادیری جزوات آموزشی مربوط به شرکت های هرمی و یک لپ تاپ را کشف و متهمان دستگیر شده به صراحت به فعالیت و عضویت در شرکت هرمی اعتراف کردند. 

نادربیگی خاطرنشان کرد: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که اعضای این شبکه مبالغی بین ۱۰ تا ۳۰ میلیون تومان از زیر مجموعه های خود دریافت کرده اند و مجموع کلاهبرداری های صورت گرفته توسط این باند ۱۰ میلیارد ریال برآورد می شود. 

وی  با بیان این که بیشتر متهمان دستگیر شده افراد غیر بومی هستند بیان داشت: کلاهبرداران با سوءاستفاده از مشکلات اقتصادی جوانان شهرستان های دورافتاده در ابتدا با جلب اعتماد آن ها از راه های مختلف، به بهانه کار در شرکت های پردرآمد، به کرج دعوت کرده و با فریب آن ها را مجبور به ادامه همکاری در شرکت هرمی و عضو گیری می کردند. 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42369
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی