تاريخ:نهم اسفند 1401 ساعت 07:40
کد : 42486

دستگیری ۱۴ عضو یک شرکت هرمی در غرب تهران

دستگیری ۱۴ عضو یک شرکت هرمی در غرب تهران

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری اعضای باند ۱۴ نفره یک شرکت هرمی خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از ایسنا؛ سرهنگ منصور خدایی، فرمانده انتظامی شهرستان ملارد درباره جزئیات خبر گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ملارد با انجام فعالیت‌های اطلاعاتی و کسب گزارش‌های مردمی مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی که در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت داشت، بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند و با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی و اقدام به شناسایی اعضای ۱۴نفره این باند کلاهبرداری کردند.

وی با اشاره به انجام هماهنگی با مقام قضائی برای انجام عملیات، گفت: در جریان این ماموریت ۱۴ عضو یک این شرکت هرمی که همگی آنان را در یک واحد مسکونی واقع در سرآسیاب حضور داشتند، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با اشاره به کشف مقادیر زیادی جزوات آموزشی و لوح فشرده از مخفیگاه این متهمان، گفت:‌ پس از انتقال متهمان به مقر انتظامی برای آنان پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
 
خدایی با اشاره به اقدامات مقابله‌ای پلیس با شرکت‌های هرمی، گفت: فعالیت این گونه شرکت‌ها هیچگونه وجهه قانونی و شرعی ندارد و پلیس برابر قانون و مقررات با آنها برخورد خواهد کرد.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42486
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی