تاريخ:چهارم ارديبهشت 1402 ساعت 08:23
کد : 42525

انهدام شرکت هرمی گلدکوئست در جنوب تهران

انهدام شرکت هرمی گلدکوئست در جنوب تهران

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از انهدام باند ۱۹ نفره شرکت هرمی گلدکوئست خبرداد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ حسین‌علی ابن علی، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ درپی وقوع کلاهبرداری‌های سریالی از شهروندان در هفته‌های اخیر در پوشش عضویت در شرکت هرمی گلدکوئست در شهر ری، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت.  
وی با بیان اینکه این شرکت در زمینه بازاریابی شبکه‌ای غیرمجاز فعالیت داشت، گفت: تحقیقات ابتدایی ماموران نشان داد، ۱۹ مرد جوان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی موسوم به گلد کوئست، شهروندان را اغفال و از آنها مبالغ زیادی کلاهبرداری کرده‌اند، در همین راستا نیز تیم اطلاعات کلانتری شهر ری در نخستین‌گام با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت متهمان را شناسایی کرده و متوجه شدند که اعضای این شرکت از افراد زیادی به این شیوه کلاهبرداری کرده‌اند.
ابن علی گفت: کارآگاهان در گام بعدی با روش‌های علمی و بررسی‌های تخصصی مخفیگاه‌های متهمان را در نقاط مختلف تهران و شهرستان ری شناسایی کرده و پس از با هماهنگی‌ با مرجع قضائی روز گذشته این افراد را در عملیات‌های جداگانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. متهمان پس از انتقال به اداره پلیس تحت بازجویی قرار گرفته و در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان با شگرد عضوگیری شرکت هرمی اعتراف کردند.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان قرار گرفتند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42525
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی