تاريخ:نهم ارديبهشت 1402 ساعت 08:58
کد : 42530

خاموشی ۱۰۷ دستگاه ماینر غیر مجاز در قم

خاموشی ۱۰۷ دستگاه ماینر غیر مجاز در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم از کشف ۱۰۷ دستگاه ماینر غیر مجاز به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از فرماندهی انتظامی شهرستان قم؛ سرهنگ امیر مختاری، فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار کرد: درپی دریافت اخباری مبنی بر استفاده غیر قانونی از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال در سوله ای در منطقه ویژه سلفچگان، بررسی موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرارگرفت.

وی افزود: ماموران فرماندهی انتظامی سلفچگان پس از تحقیقات میدانی و اطمینان از صحت خبر ضمن هماهنگی با مرجع قضایی به همراه نماینده اداره برق به محل‌ مذکور اعزام و در بازرسی از سوله مورد نظر موفق شدند، ۱۰۷ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با بیان اینکه ماینرهای مکشوفه قاچاق و فاقد مدارک قانونی و معتبر گمرکی بود، تصریح کرد: کارشناسان مربوطه ارزش این دستگاه ها را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

مختاری در پایان با اشاره به این که در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد، عنوان کرد: استفاده غیرقانونی از دستگاه های ماینر علاوه بر توان مصرفی بالا و خسارت به شبکه توزیع برق باعث اخلال در نظام اقتصادی کشور نیز می شود از این رو پلیس با جدیت با متخلفان در این حوزه برخورد می کند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42530
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی