تاريخ:شانزدهم ارديبهشت 1402 ساعت 11:32
کد : 42540

کلاهبرداری 225 میلیونی ارز دیجیتال با وعده سود میلیاردی

کلاهبرداری  225 میلیونی ارز دیجیتال با وعده سود میلیاردی

رئیس پلیس فتا استان کرمان از شناسایی فردی که در پوشش سرمایه گذاری و سود دهی از طریق ارز دیجیتال اقدام به کلاهبرداری ازشهروندان می کرد، خبرداد.

به گزارش ایران هشدار به نقل از پلیس فتا؛ سرهنگ محمد رضا رضایی، رئیس پلیس فتا استان کرمان ‌گفت: با مراجعه شهروندی به این پلیس‌ مبنی برسرقت 225 میلیون ریال از کیف پول الکترونیکی وی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
 
وی درادامه اظهار داشت: شاکی با تبلیغ سرمایه گذاری در شبکه اجتماعی تلگرام مواجه و به ‌قصد سرمایه گذاری و کسب سود اقدام به خرید 225 میلیون ریال معادل ارز دیجیتال می کند ولی پس از مدتی متوجه می شود ‏که تمام موجودی کیف پول الکترونیکیش به سرقت رفته است.‏

این مقام مسئول بیان داشت: باتوجه به حساسیت پرونده، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت که با اقدامات فنی و بررسی‌های اولیه مستندات دیجیتالی ارائه شده وانجام اقدامات تخصصی، فرد مورد نظر شناسایی و پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

سرهنگ رضایی خاطر نشان کرد: شهروندان از تبلیغاتی با عناوین دریافت  سود میلیاردی در معامله ارز دیجیتال ، استخراج بدون دستگاه، درآمد میلیونی از استخراج بیت کوین و اجاره دستگاه های استخراج، اجتناب کنند و به هیچ عنوان شماره حساب بانکی و یا کیف پول الکترونیکی خود را در اختیار دیگران قرار ندهند.

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/42540
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی