تاريخ:پانزدهم تير 1395 ساعت 14:30
کد : 4831

دستگیری 13 تن از اعضای شرکت هرمی Qnet

دستگیری 13 تن از اعضای شرکت هرمی Qnet
سیزده تن از اعضای شرکت هرمی Qnet در شهرتهران، حوالی میدان شوش دستگیر شده و برای تکمیل پرونده و انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته اند.
 ایران هشدار -  بنا بر اخبار واصله در تاریخ 1395/4/12، سیزده تن از اعضای شرکت هرمی Qnet در شهرتهران، حوالی میدان شوش دستگیر شده و برای تکمیل پرونده و انجام تحقیقات بیشتر در اختیار مراجع قضایی قرار گرفته اند. افراد دستگیر شده از اهالی شهر های اردبیل، اهواز، شیراز و نیشابور بوده که با ترفند اشتغال در شرکت مپنا، شرکت پتروشیمی و برخی دیگر از طریق جذب در دفاتر کاریابی عضو این شرکت هرمی شده اند.
علی رغم برخوردهای قضایی صورت گرفته در طی چندین سال گذشته، باز هم مشاهده می کنیم که شرکت های هرمی با ترفند جدید پا به عرصه گذاشته و تلاش در جهت اغوای افراد جامعه به ویژه قشر جوان، با دست گذاشتن بر روی مشکلات آنان را دارند. لازم به یادآوری است بنا بر تعریف بند ز، ماده یک «قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی کشور» هرگونه فعالیت در این شرکت ها و در اختیارگذاشتن مکان فعالیت به عوامل این شرکت ها از مصادیق بارز ارتکاب جرم بوده و با مجرمان براساس دستور قضایی برخورد خواهد شد.
 

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی