تاريخ:دوم آذر 1395 ساعت 14:15
کد : 5980

فعالیت غیرقانونی شرکت هرمی Voda

فعالیت غیرقانونی شرکت هرمی Voda
Voda نامی است که بارها در مطالب قبلی نام آن ذکر شده است. شرکتی هرمی که با نام شرکت بازاریابی شبکه ای در داخل کشور اقدام به عضوگیری و فعالیت نموده است.
ایران هشدار- Voda نامی است که بارها در مطالب قبلی نام آن ذکر شده است. شرکتی هرمی که با نام شرکت بازاریابی شبکه ای در داخل کشور اقدام به عضوگیری و فعالیت نموده است.
این شرکت در سال 2001 با هدف ایجاد کسب و کاری جهانی پا به عرصه گذاشت و بر طبق ادعای وب سایت شرکت، Voda یکی از برترین شرکت ها در عرصه بازاریابی شبکه ای است.
وقتی نگاهی به محصول عرضه شده توسط شرکت می اندازیم در ظاهر همه چیز قانونی به نظر می رسد، اما با بررسی عملکرد شرکت به نشانه هایی از یک کلاهبرداری پنهان می رسیم.
در مطالب قبلی که از شرکت مطرح شد، دیدیم که محصول شرکت تورهای مسافرتی است که با قیمت های بسیار بالا عرضه می شود و محصولی غیر مصرفی است که صرفاً به عنوان سرپوشی برای پنهان کردن فعالیت اصلی شرکت که همان عضوگیری به سبک کوئست است، عرضه شده است.
علی رغم تذکرات داده شده در مورد عملکرد شرکت و منع قانونی برای فعالیت در این شرکت، باز هم شاهد عضویت و فعالیت افراد در این شرکت هرمی هستیم.
حیطه فعالیت گردانندگان شرکت که از اعضای سابق کوئست هستند در پارک ها و منازل بوده و به همان سبک اقدام به اغواء و فریب افراد ناآگاه می نمایند.
برخی از مکان های فعالیت این افرادپارک پرواز سعادت آباد، پارک گفتگو، پارک لاله و پارک پاک نژاد است. این شرکت به عنوان شرکت هرمی شناخته می شود و فعالیت در آن از مصادیق بارز ارتکاب جرم بوده و با فعالین در آن مطابق با بند "ز" قانون مجازات اخلال گران در نظام اقتصادی کشور برخورد قضایی صورت خواهد گرفت.

 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/5980
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 
علی
 
تاريخ: دوم آذر 1395 ساعت 21:38
 
توضيحات: سلام. پس چرا جلوگیری نمی کنید تا مردم تو دام اینها نیافتند؟
qqqq


سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی