تاريخ:بيست و پنجم بهمن 1395 ساعت 12:31
کد : 6604

دستگیری سرشاخه های شرکت هرمی گلدن گرین فارکس

دستگیری سرشاخه های شرکت هرمی گلدن گرین فارکس
در راستای مبارزه با شرکت های هرمی اخیرا 13 نفر از سرشبکه های شرکت گلدن گرین فارکس (Golden green Fx limited) توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شده اند.
اختصاصی ایران هشدار-بنا بر اخبار واصله، در راستای مبارزه با شرکت های هرمی اخیرا 13 نفر از سرشبکه های شرکت گلدن گرین فارکس (Golden green Fx limited) توسط پلیس آگاهی تهران دستگیر شده اند. این شرکت با وعده پرداخت سودهای کلان اقدام به اغفال جوانان جویای کار و جذب سرمایه های آن ها نموده است. سران این شرکت با ارائه مدارک جعلی، ادعا داشتند که شرکتشان در کشور انگلستان به ثبت رسیده است و به عنوان سرمایه گذاری در بازار فارکس به شیوه هرمی و شبکه ای عضو گیری نموده اند.
کلیه مالباختگانی که خواهان اقدام قضایی علیه این شرکت و سرشبکه های آن هستند می بایست برای ثبت و پیگیری شکایت خود به دادسرای جرایم رایانه ای ناحیه 31 مراجعه نمایند.
با توجه به اطلاع رسانی های صورت گرفته در رسانه های مختلف از جمله سایت ایران هشدار لازم است هموطنان قبل از عضویت از نحوه فعالیت شرکت ها اطمینان حاصل نمایند و آگاه باشند که ترفند این گونه شرکت ها پیوسته در حال تغییر است ولی ماهیت هرمی آن ها یکسان است.
 

http://iranhoshdar.ir/Newsb/1/6604
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

سامانه پیامکی ۳۰۰۰۶۰۸۲سامانه استعلام شرکت های هرمی و بازاریابی شبکه ای

ایران هشدار

درباره ما

تماس با ما

ایمیل

آپارات

دسترسی ها

کلاهبرداری ارتباطی

قمار و شرط بندی

هشدارها

مطالب برگزیده

قوانین و مقررات

اینفوگرافیک

مصاحبه

لینک های مرتبط

اطلاع رسانی فروش مستقیم

اینماد

پلیس فتا

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی

مرکز ملی فضای مجازی